استاندار ماندران در جلسه شورای اداری استان : حوزه علمی و فناوری می‌تواند در رونق اقتصاد مازندران نقش آفرین باشد

استاندار ماندران در جلسه شورای اداری استان : حوزه علمی و فناوری می‌تواند در رونق اقتصاد مازندران نقش آفرین باشد

احمد حسین زادگان، رئیس شورای اداری استان بر توجه ویژه دستگاه‌ها به حوزه علم و فناوری تاکید کرد و گفت که حوزه علم و فناوری می‌تواند در رونق و شکوفایی اقتصاد این استان نقش‌آفرین باشد.
احمد حسین‌زادگان در جلسه شورای اداری مازندران با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در تنکابن ، افزود: در شرایط تحریم اقتصادی توجه ویژه به جوانان خلاق و نوآور در حوزه علم و فناوری می تواند بسیاری از کمبودها را جبران و توطئه‌ های دشمنان را خنثی نماید.
حسین زادگان با بیان اینکه اقتصاد مازندران بر پایه کشاورزی و صنایع کوچک و متوسط است، خاطر نشان کرد: مازندران برای جبران عقب ماندگی های اقتصادی باید از جوانان نخبه و نو اندیش در عرصه علم و فناوری استفاده کند.
استاندار مازندران در بخش دیگری از سخنان خود به وجود چهار هزار و ۲۰۰ پروژه نیمه تمام در این استان اشاره کرد و افزود: در حال حاضر این پروژه ها اولویت بندی شده اند تا هر چه سریعتر به بهره برداری  برسد و با راه اندازی آن ها شاهد افزایش سطح رضایتمندی مردم باشیم.
وی بر ضرورت پاکسازی خیابان ها و جاده های استان از زباله و نخاله های ساختمانی تاکید کرد و افزود: همه دستگاه های اجرایی در این امر دخیل هستند و باید عزم عمومی در این زمینه ایجاد شود.
حسین زادگان یادآور شد: مازندران ۳۸۰ کیلومتر نوار ساحلی دارد که بسیاری از نقاط قابل شنا نیست و مسافران و گردشگران باید به این موضوع واقف باشند تا با خاطره ای خوش این استان را ترک نمایند.

لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری مازندران

  منبع خبر

  پارک علم و فناوری مازندران

  پارک علم و فناوری مازندران

  پارک علم و فناوری مازندران یک پارک علم و فناوری در شهر ساری می باشد

   نظرات