پارک علم و فناوری خراسان میزبان برگزاری اولین نشست رویداد تخصصی فین دی


زمان: شنبه ۱۲ مرداد ماه ۹۸
مکان: ساختمان سجاد پارک علم و فناوری خراسان

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان، به نقل از مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات ؛ اولین نشست رویداد تخصصی فین دی روز شنبه ۱۲ مرداده ماه ۹۸ در محل ساختمان سجاد پارک علم و فناوری خراسان برگزار شد.
در این نشست علی جاهدی مدیر مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات به معرفی نشست های تخصصی فناوری های finday پرداخت و ضمن مرور فرصت های کسب و کاری حوزه فینتک و برخی استارتاپ های شاخص، اهداف پارک علم و فناوری خراسان و سایر طراحان و برگزار کنندگان این نشست ها را جریان سازی، توسعه فناوری های مالی در استان و شناسایی، توانمندسازی و شبکه سازی ظرفیت های موجود مرتبط در استان عنوان نمود.
در بخش دوم نشست مهدی غیبی از بنیانگذاران این نشست و مدیرعامل شرکت توسعه فناوری پیرو به بیان اهمیت و جایگاه فناوری های مالی در فضای اقتصاد کشور و زیر بخش های حوزه فین تک پرداخت و مثال هایی از کسب و کارهای هر حوزه عنوان نمود.
در بخش سوم مسعود مشهدی هم بنیان گذار استارتاپ پی پینگ به موانع مشکلات و چالش هایی که سر راه یک استارتاپ حوزه فین تک وجود دراد اشاره نمود و تجربه های پی پینگ در راه راه اندازی کسب و کار خود را بیان نمود.لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری خراسان رضوی

  منبع خبر

  پارک علم و فناوری خراسان رضوی

  پارک علم و فناوری خراسان رضوی

  پارک علم و فناوری خراسان رضوی یک پارک علم و فناوری در شهر مشهد می باشد

   نظرات