شرکت‌های دانش‌بنیان نیازهای فناورانه حوزه پیشرانه‌های دریایی را رفع می‌کنند

شرکت‌های دانش‌بنیان نیازهای فناورانه حوزه پیشرانه‌های دریایی را رفع می‌کنند

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، «معرفی نیازهای فناورانه حوزه پیشرانه های دریایی» عنوان رویدادی است که توسط گروه دریایی ستاد توسعه فناوری های حوزه فضایی، حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می شود تا رفع نیازهای کشور در این حوزه و حمایت از شرکت های دانش بنیان با این رویداد شتاب گیرد.

ریخته گری، شکل دهی (فورج) و ماشینکاری دقیق حوزه هایی هستند که در این رویداد به آنها پرداخته می شود. علاوه بر رفع نیازهای فناوری و صنعتی کشور توسط شرکت های دانش بنیان و فناور، مواجهه و مذاکره مستقیم و رودرروی سازمان ها و نهاد های متقاضی فناوری و شرکت های دانش بنیان که توانمندی لازم جهت رفع نیاز طرف اول دارند از اهدافی است که در این رویداد دنبال می شود.


همچنین در حاشیه این رویداد نمایشگاهی از نیازمندی های احصاء شده سازمان ها و صنایع فعال در حوزه پیشرانه های دریایی برگزار می شود.


درباره اهمیت برگزاری این رویداد نیز باید بیان کرد، یکی از خلاهای زیست بوم نوآوری و فناوری کشور عدم آشنایی شرکت های فناور و دانش بنیان با نیاز های صنعتی و فناوری کشور است که با برگزاری این دست از رویداد ها نیازهای احصاء شده صنعت در اختیار صاحبان فناوری قرار می گیرد .

رویداد «معرفی نیازهای فناورانه حوزه پیشرانه های دریایی» با همکاری سازمان ها و صنایع حوزه دریا ۱۲ شهریور ماه سال جاری در محل باشگاه کسب و کار دانش بنیان برگزار می شود.

پایان پیام/۲۵

لینک اصل خبر در سایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

  منبع خبر

  معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

  معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

  معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری یک سازمان دولتی در شهر تهران می باشد

   نظرات