کلنگ احداث فاز سوم پارک فناوری پردیس بر زمین زده می شود

کلنگ احداث فاز سوم پارک فناوری پردیس بر زمین زده می شود

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صبح امروز و با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی ، محسن بندپی استاندار تهران، سعید محمدزاده معاون وزیر نفت در امور مهندسی، پژوهش و فناوری و غلامرضا انصاری معاون دیپلماسی کلنگ فاز سوم پارک فناوری پردیس با هدف توانا سازی کارآفرینان و فناوران وآماده سازی افراد دغدغه مند دارای طرح های نوآورانه بر زمین زده می شود.

با افتتاح این فاز از پارک علم و فناوری پردیس، شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور از حمایت های زیرساختی سخت افزاری و نرم افزاری پارک بهره مند می شوند .

این پروژه دانش بنیان از تیرماه سال جاری باکارفرمایی پارک علم و فناوری پردیس معاونت علمی توسط شرکت پیمانکار آغاز می شود و شرکتها برای استقرار در این فاز جذب و پذیرش می شوند.این طرح با پیمانکاری شرکت مهندسی شمس عمران ، مشاوره شرکت کالبدی آسیا و مدیریت شرکت مهندسین مشاور شورا تکمیل می شود.

فاز سوم پارک علم و فناوری پردیس در ۲۱ هکتار و ۸۵ قطعه مجزا میزبان نوآوری کسب و کارهای دانش بنیان و واحدهای فناور خواهد بود.در حال حاضر ۳۰۰ شرکت دانش بنیان و واحد فناور در پارک علم فناوری پردیس مستقر هستند که با افتتاح فاز جدید، به این ظرفیت افزوده خواهد شد.

افتتاح هتل پارک، باشگاه ورزشی و مهد کودک پارک که خدمات عمومی را ارایه می دهند از دیگر بخش های هفدهمین اجلاس سالیانه و جشنواره برترین های پارک فناوری پردیس است .برای واحدهای دانش بنیان و واحدهای فناور که در این فضا حضور دارند، زیرساخت های مورد نیاز مورد توجه قرار گرفته است.

پایان پیام/۲۴

لینک اصل خبر در سایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

  منبع خبر

  معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

  معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

  معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری یک سازمان دولتی در شهر تهران می باشد

   نظرات