جلسه هم اندیشی نحوه مدیریت مرکز نوآوری و استارت آپ های دانشگاه ارومیه و پارک علم و فناوری آذربایجان غربی برگزار شد

جلسه هم اندیشی نحوه مدیریت مرکز نوآوری و استارت آپ های دانشگاه ارومیه و پارک علم و فناوری آذربایجان غربی برگزار شد

به منظور اجرایی شدن اهداف و مفاد تفاهم نامه همکاری ما بین دانشگاه ارومیه و پارک علم و فناوری آذربایجان غربی در زمینه مدیریت مرکز نوآوری و استارت آپ مشترک دانشگاه و پارک جلسه هم اندیشی به همین منظور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری، دکتر علی محمدنیکبخت سرپرست پارک علم و فناوری آذربایجان غربی در این جلسه  با بیان اینکه ارتباط بین دانشگاه و پارک علم و فناوری باید حفظ شود، اظهار کرد: باید از تمام پتانسیل های دانشگاه و پارک  برای ارتقاء و سود آوری این مرکز برای شرکت ها، استارت آپ ها و اشخاص  استفاده شود.
وی با ابراز اینکه این مرکز در عرض یک هفته تجهیز شده و  مراحل ارتقاء آن هنوز ادامه دارد، افزود: ما به مرکز نوآوری و استارت آپ های دانشگاه به چشم یک اکوسیستم برای رشد نگاه می کنیم و در نظر داریم کارایی و راندمان این بخش را افزایش دهیم.
سرپرست پارک علم و فناوری آذربایجان غربی افزود: این مرکز باید پویا  بوده و مبتنی بر کسب و کارهای جدید فعالیت کند.
شایان ذکر است  مرکز نو آوری و استارت آپ های دانشگاه ارومیه و پارک علم و فناوری آذربایجان غربی  در راستای توسعه زمینه های همکاری  مشترک و همه جانبه علمی، پژوهشی، فناوری و استفاده از ظرفیت ها و قابلیت های موجود در راستای حمایت از ایده های نو و فناورانه  به ویژه مرتبط با حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات راه اندازی شده است.

لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری آذربایجان غربی

  منبع خبر

  پارک علم و فناوری آذربایجان غربی

  پارک علم و فناوری آذربایجان غربی

  پارک علم و فناوری آذربایجان غربی یک پارک علم و فناوری در شهر ارومیه می باشد

   نظرات