سی و چهارمین نشست ماهانه محفل کتاب برگزار شد

سی و چهارمین نشست ماهانه محفل کتاب برگزار شد


زمان: دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
مکان: پایگاه نوآوری پانوآ

سی و چهارمین نشست ماهانه محفل کتاب و تجربه پانوآ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خراسان، به نقل از مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات ؛ سی و چهارمین نشست ماهانه محفل کتاب و تجربه پانوآ به میزبانی فضای کار اشتراکی پانوآ (پایگاه نوآوری) در شهر مشهد برگزار شد.
محفل کتاب و تجربه، نشستی ماهانه بین کنشگران زیست‌بوم استارت‌آپی، با محور خوانش، نقد و بررسی کتاب‌های منتخب در حوزه کسب‌وکار و با تمرکز بر کسب‌وکارهای نوین و استارت‌آپ‌ها است.
در نشست این ماه، کتاب «ایده عالی مستدام» ترجمه کتاب made to stick توسط علی گیاه پور، مشاور کسب و کار و فروش بررسی شد. همچنین موضوع بحث و گفتگو در پنل انتقال تجربه این نشست، بررسی تصمیم های کاربردی در کسب‌وکار بود.
کتاب «ایده عالی مستدام» نوشته چیپ و دن هیث، توسط انتشارات آریانا قلم ترجمه شده است. این کتاب قصد دارد به ما چارچوبی ارائه کند که با استفاده از آن بتوانیم پیام هایی تولید کنیم که به ما کمک می کند برای مدتی طولانی در ذهن مخاطب ماندگار بمانیم. کتاب ایده عالی مستدام همچنین برای افرادی که در حوزه تولید محتوا فعالیت دارند بسیار مفید می باشد.

در محتوای این کتاب مولف ۶ اصل ساده، ملموس، غیر منتظره، اعتبار و داستانی بودن را به عنوان راهی برای ماندگار شدن محتوا در ذهن مخاطب معرفی کرده است.

اطلاعات بیشترلینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری خراسان رضوی

  منبع خبر

  پارک علم و فناوری خراسان رضوی

  پارک علم و فناوری خراسان رضوی

  پارک علم و فناوری خراسان رضوی یک پارک علم و فناوری در شهر مشهد می باشد

   نظرات