متقاضیان تخفیف ۴۰درصدی خدمات آزمایشگاهی تا پایان آذرماه مهلت دارند

متقاضیان تخفیف ۴۰درصدی خدمات آزمایشگاهی تا پایان آذرماه مهلت دارند

دسترسی آسان به خدمات آزمایشگاهی با کیفیت، یکی از پایه های اصلی توسعه علوم نوین در دنیا است. علوم مختلفی که ارتباط مستقیمی با پیشرفت های علمی کشورها دارد. ارائه خدمات متنوع و متناسب با استانداردهای ملی و بین المللی آزمایشگاهی نیازی است که پاسخ به آن با هم افزایی همه دستگاه ها امکانپذیر است.

شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز که با هدف توسعه کمی و کیفی خدمات آزمایشگاهی در کشور شکل گرفته است نیز در همین راستا اقدام به ارائه طرح های تخفیفاتی به محققان، دانشجویان، اساتید دانشگاهی و علاقه مندان به این خدمات کرده است.

یکی از این طرح های تخفیفاتی، ارائه ۴۰ درصد از هزینه خدمات آزمایشگاهی مورد نیاز دانشجویان دکتری و محققان پسا دکتری در سراسر کشور است.

در این طرح با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دانشجویان دکتری و محققان پسا دکتری دانشگاه‌ها و موسسات علمی پژوهشی سراسر کشور تا پایان آذرماه امسال می‌توانند با ثبت نام در باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی از یارانه دریافت خدمات آزمایشگاهی به میزان ۴۰ درصد هزینه‌ خدمات تا سقف مبلغ ۲۰ میلیون ریال بهره‌مند شوند.

هر دانشجوی دکتری و محقق پسا دکتری در دانشگاه‌های کشور، پس از ثبت نام و فعال سازی اعتبار طرح «تخفیف ویژه دانشجویان دکتری و پسا دکتری داخل کشور سال ۱۳۹۸» می‌تواند با ارایه کارت ملی تا سقف اعتبار ۲۰ میلیون ریال از خدمات بیش از ۵۰۰ مرکز آزمایشگاهی عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی در سراسر کشور با تخفیف ۴۰ درصدی استفاده کند.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس اینترنتی https://labsnet.ir / مراجعه کنند.

گزارش از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

پایان پیام/۲۳


اخبار مرتبط:

* ۴۰ درصد از هزینه خدمات آزمایشگاهی دانشجویان دکتری و محققین پسا دکتری سراسر کشور پرداخت می شود

* خدمات اعتباری و طرح تخفیف خدمات و ثبت نام افراد و شرکت ها در شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

* تا ۴۰ درصد تخفیف طلایی خدمات آزمایشگاهی برای مشتریان طلایی شبکه آزمایشگاهی


لینک اصل خبر در سایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

  منبع خبر

  معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

  معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

  معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری یک سازمان دولتی در شهر تهران می باشد

   نظرات