دانش‌بنیان ها گرد هم آمدند

دانش‌بنیان ها گرد هم آمدند

در این نمایشگاه، پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان با حضور ۲۴ شرکت و به همت صندوق نوآوری و شکوفایی برپا شده است و طی آن شرکت‌های دانش بنیان محصولات و دستاوردهای خود در صنعت فرودگاهی ارائه می‌کند.

هدف از برپایی این پاویون، برقراری ارتباط و پیوند منسجم میان مراکز و ارگان‌های دولتی، شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌های فعال در این حوزه برمحور نیازها است.

برگزاری این رویداد فرصت مناسبی است تا شرکت‌های دانش بنیان مرتبط در کنار هم و به شکل هم‌افزا در راستای رفع مشکلات صنعت هوانوردی اقدام کنند. این کار به توسعه بازار شرکت‌های دانش بنیان می‌انجامد.

می‌توان گفت این نمایشگاه با هدف هم‌افزایی بین تولید کنندگان صنعت هوانوردی و ارائه‌دهندگان خدمات در این بخش برگزار می‌شود. ظرفیت‌ها و داشته‌های صنعت هوانوردی کشور در این رویداد به نمایش در می‌آید تا زمینه‌ای برای ایجاد تعامل بین بخش های مختلف در صنایع فرودگاهی باشد.

علاوه بر پاویون مشترک معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری صندوق نوآوری و شکوفایی که محل ارائه شرکت‌های دانش بنیان در این حوزه است، دانشگاه علوم و فنون شهید ستاری، سازمان هواپیمایی کشوری، شرکت صا ایران، شهرفرودگاهی امام خمینی، شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در این نمایشگاه با دستاوردهایشان حضور دارند.

«نمایشگاه بین‌المللی فرودگاه، هواپیما، پرواز صنایع و تجهیزات وابسته» و دومین همایش تخصصی «چالش‌ها و راهکارهای صنعت هوانوردی کشور با رویکرد تولید و خدمات داخلی» که در محل نمایشگاه‌های بین المللی تهران از ۱۴ دی ماه اغاز شده است و تا ۱۷ دی ماه پذیرای بازدید کنندگان خواهد بود.

گزارش از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

پایان پیام/۲۳

لینک اصل خبر در سایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

  منبع خبر

  معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

  معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

  معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری یک سازمان دولتی در شهر تهران می باشد

   نظرات