معرفی سکان دار جدید پردیس سینمایی...

معرفی سکان دار جدید پردیس سینمایی...

معرفی سکان دار جدید پردیس سینمایی ایران‌مال

به گزارش پایگاه خبری تجارت طلایی نیوز، علی سرتیپی تهیه کننده سینما جایگزین رضا سعیدی‌پور در پردیس سینمایی ایران‌مال شد.

سرتیپی در گفتگو با روابط عمومی بازار بزرگ ایران تاکید کرد که بزرگترین هدفش در پردیس سینمایی ایرانمال، افزایش مخاطبان سینما خواهد بود.

وی افزود: افزایش مخاطب پردیس سینمایی ایران‌مال، افزایش کیفیت و ارائه خدمات به روزتر از اولویت‌های من در این مجموعه خواهد بود. فعالیت‌های پردیس سینمایی به گونه ای طراحی خواهد شد تا تمام اقدامات در راستای افزایش مخاطب این پردیس باشد. برای افزایش سطح رضایت مخاطب، باشگاه مشتریان پردیس سینمایی ایران‌مال راه اندازی خواهد شد.

سرتیپی گفت: پردیس سینمایی ایران‌مال دارای سالن‌های استثنایی و تجهیزات بسیار با کیفیتی است اما تا امروز موفق به جذب مخاطب متناسب با ظرفیتش نبوده است. در قدم اول باید به میزان ظرفیت و کیفیت پردیس سینمایی ایران‌مال جذب مخاطب صورت گیرد.

مدیر پردیس سینمایی ایران‌مال تصریح کرد: باید با توجه به ظرفیت‌های موجود در پروژه ملی ایران‌مال و تجهیزات مورد استفاده همچون سال‌های VIP و کیفیت پخش ۴K و ۳D ، میزان مخاطبان این پردیس سینمایی به شدت افزایش پیدا کند.

سرتیپی بیان کرد: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده انتظار می‌رود میزان فروش و مخاطب پردیس سینمایی بازار بزرگ ایران بالاتر از دیگر رقبا قرار گیرد.

بنابر این گزارش، رضا سعیدی‌پور پس از ۱۰ سال فعالیت در پردیس سینمایی آزادی به ایران‌مال آمد و مدیر پردیس سینمایی شده بود. علی سرتیپی مدیر جدید پردیس سینمایی ایران‌مال از ابتدای اسفند امسال کار خود را آغاز می‌کند.

منبع: روابط عمومی بازار بزرگ ایران

لینک اصل خبر در سایت تجارت طلایی نیک روش

  منبع خبر

  تجارت طلایی نیک روش

  تجارت طلایی نیک روش

  تجارت طلایی نیک روش یک شرکت در شهر تهران می باشد

   نظرات