فراخوان شناسایی و حمایت از شرکت‌های تولید کننده، دارای طرح‌های مقابله با ویروس کرونا

فراخوان شناسایی و حمایت از شرکت‌های تولید کننده، دارای طرح‌های مقابله با ویروس کرونا

با توجه به شیوع بیماری کرونا ( covid-۱۹ ) در سطح کشور و لزوم اقدام همه جانبه در راستای مقابله با آن، صندوق نوآوری و شکوفایی قصد دارد از شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان که دارای طرح‌هایی در این زمینه هستند، حمایت مالی به عمل آورد.

صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی استان گیلان به عنوان نماینده صندوق نوآوری و شکوفایی کشور، تیمی را جهت تسریع و تسهیل این فرآیند و همچنین ارائه حمایت‌های فوری و مستقل تشکیل داده است که متقاضیان می‌توانند از طریق رایانمامه covid۱۹team@gilanfund.ir ضمن مکاتبه و ارسال طرح و درخواست، وضعیت پرونده خود را پی‌گیری نمایند.

صندوق نوآوری و شکوفایی، در نظر دارد با هدف کمک به مقابله با بیماری کرونا از طرح‌های مرتبط اعم از ساخت کیت‌های تشخیص، مواد ضد عفونی کننده، دستگاه‌های ضد عفونی کننده، ماسک، داروهای موثر در کنترل عوارض بیماری، سامانه‌های نرم افزاری مرتبط با پایش، اطلاع رسانی و کنترل بیماری، مدل سازی و شبیه سازی‌های نرم افزاری و نظایر آن حمایت کند.

این فراخوان با هدف شناسایی شرکت‌های دانش بنیان و فناور توانمند زمینه‌سازی برای رفع نیازهای کشور به منظور کمک سریع به تشخیص این بیماری در بین مردم و جلوگیری از شیوع آن است که در قالب تسهیلات ارزان قیمت صورت می پذیرد.

این حمایت از فعالیت‌های نظیر نمونه سازی، سرمایه در گردش برای تولید و نیز راه‌اندازی خطوط تولید جدید با افزاش ظرفیت خطوط قبلی صورت می گیرد.

این تقاضاها بصورت ویژه و خارج از نوبت رسیدگی و به صورت مستقیم یا از طریق صندوق‌های پژوهش و فناوری در اسرع وقت پرداخت می‌شود.

شرکت‌های تولیدی یا دانش بنیان که دارای سابقه و تجربه تولید هستند و در این مقطع زمانی نیاز به تامین مالی برای افزایش تولید و ایجاد خطوط جدید دارند، می‌توانند در خواست خود را به صندوق نوآوری و شکوفایی ارسال نمایند.

شرکت‌های متقاضی می‌توانند در خواست خود را به رایانامه covid۱۹@inif.ir ارسال و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۴۲۱۷۰۱۱۸ و یا ۴۲۱۷۰۶۱۱ تماس حاصل نمایند.

لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری گیلان

  منبع خبر

  پارک علم و فناوری گیلان

  پارک علم و فناوری گیلان

  پارک علم و فناوری گیلان یک پارک علم و فناوری در شهر رشت می باشد

   نظرات