نمایشگاه هفته پژوهش از تاریخ ۱۴ لغایت ۱۷ آذرماه به صورت حضوری و مجازی برگزار خواهد شد

نمایشگاه هفته پژوهش از تاریخ ۱۴ لغایت ۱۷ آذرماه به صورت حضوری و مجازی برگزار خواهد شد

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری گلستان، دکتر مهدی غفاری گفت: بیست‌دومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن‌بازار استان با حضور دانشگاه‌ها، دستگاه‌های اجرایی، مراکز تحقیقاتی، استارتاپ‌ها و واحدهای فناور در ۱۶ غرفه از تاریخ ۱۴ لغایت ۱۷ آذرماه به دو صورت حضوری و مجازی برگزار می‌شود.

دکتر غفاری بیان داشت: این نمایشگاه برای نخستین بار در محل کارخانه نوآوری گرگان برگزاری می‌گردد و علاقه‌ مندان می‌توانند از روز یکشنبه ۱۴ آذرماه ۱۴۰۰ از ساعت ۹ صبح الی ۱۶ عصر به صورت حضوری از غرفه‌های نمایشگاه بازدید بعمل آورند.

وی همچنین به برگزاری همزمان این نمایشگاه به صورت مجازی اشاره کرد و گفت: علاقه‌مندان می‌توانند در هر ساعت از شبانه‌روز با مراجعه به پایگاه اینترنتی WWW.GRTE.IR به صورت مجازی از غرفه‌های حاضر در این نمایشگاه بازدید نمایند.

دکتر غفاری با بیان اینکه ساعات پاسخگویی آنلاین به بازدیدکنندگان از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۳ درنظرگرفته شده است، تصریح کرد: بازدیدکنندگان می‌توانند در غرفه‌های تعبیه شده به تماشای فیلم و عکس‌های بارگزاری شده بپردازند و برای کسب اطلاعات تکمیلی و ارتباط با شخص غرفه‌دار از طریق گفت‌وگوی برخط با مسئول غرفه در ارتباط باشند.

رئیس پارک علم و فناوری گلستان در ادامه به برگزاری پنل‌های تخصصی و کارگاه‌های آموزشی متعدد در طول زمان برگزاری نمایشگاه اشاره کرد و گفت: تعداد ۱۲ کارگاه آموزشی و ۳ پنل تخصصی با موضوعات مختلف و حضور صاحب‌نظران و اساتید حوزه‌های مربوطه در محل کارخانه نوآوری گرگان برگزار خواهد شد.

دبیر اجرایی بیست‌ودومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن‌بازار استان گلستان ادامه داد: بازدیدکنندگان این نمایشگاه همچنین می‌توانند از پنل‌های مشاوره تخصصی با موضوعاتی از قبیل ثبت اختراع، ثبت شرکت، دانش‌بنیان شدن، مشاوره حقوقی، مشاوره‌ عمومی کسب‌وکار و آشنایی با خدمات و حمایت‌های پارک علم و فناوری استفاده نمایند.

دکتر غفاری همچنین افزود: در نمایشگاه امسال، با تخصیص فضاهایی برای انجام بازی‌های فکری و سرگرم‌کننده و مسابقات نقاشی سعی شده فضایی متفاوت برای بازدیدکنندگان به ویژه خانواده‌ها و دانش‌آموزان فراهم آوریم.

گفتنی است؛ بیست‌ودومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن‌بازار استان گلستان تا روز چهارشنبه ۱۷ آذرماه۱۴۰۰ دایر و بازدید برای عموم آزاد خواهد بود.

  لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری گلستان

   منبع خبر

   پارک علم و فناوری گلستان

   پارک علم و فناوری گلستان

   پارک علم و فناوری گلستان یک پارک علم و فناوری در شهر آق قلا می باشد

    نظرات