همراهی هفت ساله بزرگترین مرکز خرید آنلاین...

همراهی هفت ساله بزرگترین مرکز خرید آنلاین...

همراهی هفت ساله بزرگترین مرکز خرید آنلاین پوشاک ایران با مردم

هر سال و با نزدیک شدن به آخرین روزهای سال تب و تاب مردم برای خرید های عید نوروز بالا می‌گیرد. خریدهای عید نوروز از آجیل و میوه تا پوشاک همیشه یکی از عادت های ما ایرانی ها بوده است. همهمه و شلوغی بازار را حتما دیده‌اید و خستگی های ناشی از پیاده روی های مدام در بازار برای خریدی با کیفیت و ارزان سال ۱۳۸۷ برند جین وست در تهران نمایندگی های خود را افتتاح کرد. استقبال از برندی بین المللی با کیفیتی بی نظیر باعث شد تا آوازه این برند در ایران بپیچد. حالا این برند با موضوع جدیدی مواجه بود. اقبال مردم به این برند و عدم وجود فروشگاه های معتبر در شهرستان ها، اینجا بود که بانی مد به عنوان مرکز خرید آنلاین برای فروش محصولات جین وست تاسیس شد .

تجربه ای متفاوت در خرید

سال ۱۳۹۳، پلتفرم بانی مد به عنوان مرکز خرید اینترنتی پوشاک، کیف، کفش و اکسسوری وارد فضای آنلاین شد. در آن سال ها هنوز علاقه مردم به خرید های فیزیکی و حضوری بود. حضور در بازارها و مراکز خرید بخش مهمی از عادت ایرانی ها برای تهیه نیازمندی هایشان بود. بانی مد در این میانه آغازگر سیر تحولی در عادت خرید پوشاک بود، یک فروشگاه بزرگ اینترنتی که حالا با گذر از سال های متمادی، با آغاز هشتمین سال فعالیتش بیش از ۵۰۰ برند ایرانی و خارجی را در خود جای داده است و این گستردگی محصول باعث شده است تا فرایند خرید برای مخاطب و مصرف کننده ایرانی راحت تر از هر زمان دیگری باشد .

بازارگردی به قصد پیدا کردن بهترین محصول همراه با از دست دادن زمان و سردرگمی بیشتر همراه بود و در نهایت منجر به این اتفاق که خریدی از سر استیصال و به ناچار انجام می‌شد. اما بانی مد توانست فضایی فراهم کند تا شما با خیالی راحت در منزل یا محل کار بتوانید از بین صدها برند معتبر و با تضمین کیفیت، محصولی را که دلخواهتان است انتخاب کنید. خریدی مبتنی بر آگاهی و شناخت برندها و تاریخچه آنها باعث می‌شود تا بدانید هر برند چه محصولی را با چه کیفیتی تولید می‌کند. شاید نیاز داشته باشید تا از میان برندهای متفاوت محصولی را انتخاب کنید. بانی مد این امکان را هم برای شما فراهم کرده است. هر برند یک صفحه خاص خود را دارد که می‌توانید علاوه بر شناخت هر برند، آن ها را با یکدیگر مقایسه کنید. رنگ ها و طرح های متنوع را در تن مدل ببینید و بهترین گزینه را انتخاب کنید .

اگر شک دارید که چه لباسی را می‌توانید با رنگی ست کنید، بانی مد برای شما پیشنهاداتی دارد. می‌توانید در بخش بررسی محصول از پیشنهادات بانی مد استفاده کنید. همه این گزینه ها برای آسایش و راحتی شما فراهم شده است تا بتوانید خریدی را با خیال راحت تجربه کنید .

رکورددار فروش کیست؟

جمعه سیاه و دوشنبه سایبری، بانی مد همزمان با جشنواره ها و فستیوال های بزرگ جهانی اقدام به فروش تخفیف محور در ایران کرد. فروش هایی که توانست بانی مد را به عنوان رکورددار فروش پوشاک در ایران معرفی کند. جشنواره های فروشی که با استقبال کم سابقه مخاطبان همراه بود و این نشان از اعتبار و اعتماد بانی مد نزد مخاطبان خود دارد. یکی از مواردی که همواره می‌تواند یک پلتفرم فروش را به عنوان مرجعی برای انتخاب اول مردم انتخاب کند، اعتماد است و این همان نکته ای است که برای بانی مد در درجه اول اهمیت قرار دارد. بالا بودن کیفیت محصولات ارائه شده در این جشنواره و عرضه آن با بهترین تخفیف ها باعث شده است تا مخاطب علاوه بر خریدی به صرفه کیفیتی درجه یک را تجربه کند. در کنار این موارد گزینه تعویض پوشاک تا ۱۵ روز هم موجب شد تا خیال کاربران از هر نظر راحت باشد .

مرکز خرید آنلاین بانی‌ مد در آغاز هشتمین سال فعالیت خود، رکوردهای زیادی را به دست آورده است. شاید اگر زمان به گذشته برگردد، تصوری دور از ذهن به نظر می‌رسید که خرید پوشاک امری آسان و در دسترس باشد. اما بانی مد نشان داد تا با همتی عالی و شکیبایی می‌توان کارهای سخت را آسان کرد

هفت سال حضور مدام

در دوسال گذشته که کرونا بسیاری از عادات را تغییر داده است، کم کم خرید های حضوری جای خود را به خرید های آنلاین داده‌اند. کمتر کسی است که خریدی راحت در خانه را به شلوغی و خستگی حضور در مکان های شلوغ در مراکز خرید ترجیح دهد. بانی مد در این سال ها توانسته است تا خود را به عنوان بزرگترین مرکز خرید آنلاین پوشاک در ایران معرفی کند، فروشگاهی که تمامی امکانات برای خریدی به صرفه را برای شما فراهم کرده است .

مداومت در تلاش و عبور از چالش های کوچک و بزرگ در تمامی این هفت سال و همراهی شما عزیزان، ما برای ادامه این مسیر قوی تر از هر زمان دیگری کرده است. بانی مد به پشتوانه و دلگرمی حضور شما امسال وارد هشتمین سال فعالیت خود شده است. مطمئنیم که با داشتن همراهانی چون شما می‌توانیم موفقیت های بیشتری را با شما جشن بگیریم .

بانی مد امکانی برای همه

بانی مد از سال ۱۳۹۳ با یک ایده شروع شد. امکان دسترسی آسان همه برای استفاده و خرید از بهترین برندهای ایرانی و خارجی، تمرکز کاری بانی مد با تعداد برندی محدود آغاز شد و حالا پس از گذشت هفت سال از آغاز به کار این فروشگاه جذاب اینترنتی بانی مد با بیش از ۵۰۰ برند معتبر همکاری می‌کند .

فراهم آوردن امکان خرید پوشاک برای هموطنان در سراسر ایران به نحوی شایسته به گونه ای که شما می‌توانید محصول دلخواه خود را از میان صدها برند معتبر انتخاب کنید با سایر برندها مقایسه کنید، در قسمت بررسی محصول از تاریخچه برند، کالا و همینطور پیشنهاد بانی مد اطلاع پیدا کنید و در نهایت با مطالعه نظرات سایر کاربران و مصرف کنندگان خریدی مطمئن را تجربه کنید .

خرید به صرفه تر از همیشه

اگر شما هم از آن دست افرادی هستید که از بازارگردی خسته شده‌اید و می‌خواهید امکانی جدید را برای خرید تجربه کنید، بانی مد می‌تواند شما را به دنیایی متفاوت راهنمایی کند. رفتن به بازار و یا مراکز خرید در دو سال گذشته و با همه گیری کرونا به عادتی کمرنگ بدل شده است. در این میان میزان استقبال از فروشگاه های اینترنتی هم افزایش قابل توجه ای پیدا کردند؛ شما به راحتی می‌توانید در خانه و یا محل کار باشید و بدون هزینه ای بابت رفت و آمد به بازار و تنها با چند کلیک ساده خرید خود را ثبت کنید .

با گذشت هفت سال از آغاز به کار بانی مد در عرصه پوشاک و حالا که این نشان به عنوان نامی شناخته شده، مطرح شده است، وظیفه خود می‌داند تا از تمامی شما عزیزان که در پیچ و خم روزگار همراه و یاور سختی ها و شیرینی ها بوده‌اید، نهایت تشکر و قدردانی را داشته باشد .

لینک اصل خبر در سایت تجارت طلایی نیک روش

  منبع خبر

  تجارت طلایی نیک روش

  تجارت طلایی نیک روش

  تجارت طلایی نیک روش یک شرکت در شهر تهران می باشد

   نظرات