در جریان سفر هیات دولت به استان مازندران؛ دکتر خطیبی در پارک علم و فناوری مازندران به مطالبات مردمی در زمینه مسائل آموزش عالی پاسخ گفت

در جریان سفر هیات دولت به استان مازندران؛ دکتر خطیبی در پارک علم و فناوری مازندران به مطالبات مردمی در زمینه مسائل آموزش عالی پاسخ گفت

دکتر علی خطیبی معاون اداری مالی و مدیریت منابع وزارت علوم در جریان سفر هیات دولت به استان مازندران، به عنوان نماینده تام‌الاختیار وزیر علوم در پارک علم و فناوری مازندران مستقر و به مطالبات مردمی در حوزه آموزش عالی پاسخ گفت.


به گزارش  روابط عمومی  پارک علم و فناوری مازندران، دکتر خطیبی در جریان سفر ریاست جمهوری به استان مازندران، با حضور در محل پارک علم و فناوری مازندران با روسای دانشگاه‌های این استان نیز دیدار و گفتگو کرد.

مدیران علم و فناوری استان در این جلسه به بیان دغدغه‌ها، مشکلات، درخواست‌ها و بررسی راهکار‌های حل آن پرداختند.

نماینده تام الاختیار وزیر علوم، تحقیقات و فناوری نیز در این جلسه از عزم دولت در رفع مشکلات مجموعه علم و فناوری استان مازندران تاکید کرد و اظهار داشت: با توجه به پیگیری‌های صورت گرفته بودجه‌های قابل توجهی در سفر ریاست جمهوری به استان مازندران تصویب خواهد شد تا بخش از مشکلات دانشگاه‌ها و پارک علم و فناوری مرتفع شود.

وی با اشاره به سیاست‌های وزارت علوم در دولت سیزدهم، افزود: حفظ منزلت و کرامت نیروی انسانی به خصوص یاوران علمی که از سرمایه‌های ارزشمند سازمانی هستند دارای اولویت است.

معاون اداری مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، یکی از برنامه‌های این وزارت را کاهش وابستگی دانشگاه‌ها به بودجه دولت ذکر کرد و گفت: دانشگاه‌ها با خلق ثروت از علم و فناوری به تدریج از وابستگی خود به بودجه دولت کاهش خواهند داد.
لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری مازندران

  منبع خبر

  پارک علم و فناوری مازندران

  پارک علم و فناوری مازندران

  پارک علم و فناوری مازندران یک پارک علم و فناوری در شهر ساری می باشد

   نظرات