برگزاری رویداد کارآفرینی هم نت فاضلاب در اصفهان

رویداد کارآفرینی هم نت فاضلاب با حمایت پژوهشکده آب و فاضلاب دانشگاه صنعتی اصفهان، بنیاد ملی نخبگان استان و شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان در تاریخ 24 الی 26 بهمن ماه سال جاری در محل دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار خواهد شد.

به گزارش اکوسیستم، هم نت یک رویداد کارآفرینی سه مرحله‌ای بر اساس شرایط بومی اقتصادی و کارآفرینی در هر منطقه است. در این رویدادها، فرصت‌ها به شکل مسئله مطرح می‌گردند و افراد تلاش می‌کنند برای خلق ارزش و نشان دادن توانایی‌های خود به سرمایه گذار یا صاحبان مسئله، ایده پردازی کنند، تیم تشکیل دهند و اگر موفق شدند ایده خود را به صورت یک مدل کسب و کار تکرار پذیر و با ارزش افزوده تبدیل کنند.

محورهای اصلی رویداد کارآفرینی هم نت فاضلاب شامل کنترل و حذف سوسری ها در شبکه فاضلاب، کنترل و حذف بو در شبکه‌های جمع آوری و تصفیه خانه‌های فاضلاب، بهسازی و بازسازی شبکه‌های فاضلاب با تاکید بر بومی سازی روش‌ها، کنترل خوردگی در شبکه فاضلاب، حذف جلبک از طریق استفاده از دانش بومی، بهبود فرآوری لجن و کاهش حجم آن، بومی سازی ساخت تجهیزات مرتبط با تصفیه فاضلاب، متناسب سازی ساخت پکیج تصفیه فاضلاب خانگی با نیازها و دانش روز و ارتقای کیفیت پساب خروجی از نقطه نظر بارمیکروبی می‌شود.

ایده‌های برتر این رویدادها از حمایت‌هایی همچون ارائه گواهی تایید فنی محصول در صورت تایید شدن از سوی شرکت آبفا، ارائه خدمات مشاوره فنی توسط کارشناسان در راستای امکان سنجی و تسریع فرآیند اجرای طرح آزمایشی (پایلوت)، رسیدن به چهارچوب توافق اولیه با هدف عقد قرارداد همکاری با شرکت آبفا و معرفی طرح‌های برگزیده به بهره بردارن، پیمانکاران و صنایع پیشرو به منظور تجاری سازی و توسعه بازار برخوردار خواهند شد.

به علاوه، از طرح‌های برتر برای معرفی شدن به شرکت های طرف قرارداد آبفا و شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور به منظور قرارگیری در لیست محصولات و خدمات کاربردی، حمایت تجهیزاتی و امکانات از جمله فضای کاری و آزمایشگاه جهت انجام آزمایش ها و تکمیل در جهت تولید نمونه اولیه و بسترسازی برای ارتباط طرح های منتخب با شرکت‌های سرمایه گذار در صنعت آب و فاضلاب کشور نیز حمایت می‌شود.

علاقمندان می‌توانند تا 15 دی ماه سال جاری برای ثبت نام در این رویداد اقدام کنند.

    نظرات