درآمدزایی میلیاردی کلینیک سلامت اپل

درآمدزایی میلیاردی کلینیک سلامت اپل

برنامه جدید شرکت اپل که به نام AC Wellness مشهور است، قرار است در بهار سال جاری میلادی با همراهی دو کلینیک در نزدیکی مقر اصلی این شرکت در کالیفرنیا راه اندازی شود.

به گزارش اکوسیستم، راه اندازی کلینیک سلامت اپل می تواند درآمد میلیاردی برای این شرکت ایجاد نماید. بر اساس اعلام AC Wellness Network وجود مرکز درمانی در دسترس برای کارمندان به نحوی که علاوه بر قابل اعتماد بودن و استفاده از تکنولوژی در مدیریت آن، باعث ایجاد ارتباط میان کارفرمایان و کارمندان شود، می تواند باعث افزایش کیفیت درمان و همچنین ایجاد تجارب منحصر به فردی برای بیماران شود.

در حال حاضر جزییات زیادی در خصوص کلینیک سلامت AC Wellness منتشر نشده است اما این کلینیک برای جذب نیروی پزشک و پرستار و همچنین متخصص مراقبت های فیزیکی و فیزیوتراپیست اطلاعیه منتشر کرده است.

اپل امیدوار است با راه اندازی این مرکز درمانی، برنامه ای را راه اندازی نماید که بیشترین تمرکز آن بر روی جلوگیری از بیماری ها و افزایش و ارتقا سبک سالم زندگی است.

اخبار مربوط به راه اندازی مرکز درمانی اپل دقیقا یک ماه بعد از اعلام و انتشار تصمیم شرکت هایی از جمله Amazon، Berkshire، Hathaway و J.P Morgan مبنی همکاری و مشارکت بر راه اندازی شرکت سلامت برای کارمندان دفاتر مستقر در ایلات متحده، از سوی اپل در بسیاری از خبر گذاری ها منتشر شده است.

بر اساس آمار منتشر شده توسط مراکز کنترل و جلوگیری از بیماری، در حدود 69 میلیون کارمند در سراسر ایالات متحده بیان کرده اند که شغل خود را به دلیل مشکلات جسمی و بیماری از دست داده اند. این میزان باعث کاهش رشد اقتصادی و ایجاد هزینه هایی بالغ بر 260 میلیارد دلار در هر سال می شود.

از آنجایی که جلوگیری از بیماری همواره به صرفه تر از درمان است، راه اندازی مراکز درمانی توسط شرکت های مختلف تا حد قابل توجهی می تواند باعث صرفه جویی در هزینه ها و هدر رفت پول شود.

به گفته مدیر سلامت شرکت Berkshire هدف این شرکت و سایر شرکا برای راه اندازی مرکز سلامت تنها توجه به سلامت کارمندان این سه شرکت نیست بلکه آن ها قصد دارند تا به سایر کارمندان و سایر افراد جامعه نیز برای ارتقا سلامتشان کمک کنند.

    نظرات