دوره آموزش سئو با طعم نیکوکاری

دوره آموزش سئو با طعم نیکوکاری

به طور حتم هیچ ارتباطی میان دانش سئو و کودکان پروانه ای نیست. تاریخ 25 اکتبر یا همان 3 آبان روز جهانی اطلاع رسانی عمومی در مورد بیماری ای بی است. به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا در همین روز یک کارگاه تخصصی در حوزه آموزش سئو برگزار کنیم.

به گزارش اکوسیستم، فرصتی فراهم شده است تا در کنار توجه به رشد و توسعه فردی، قدمی در راستای معرفی بیشتر این بیماری و درد و رنج این کودکان برداریم. عواید حاصل از برگزاری این دوره در مقابل هزینه های هریک از این کودکان در طول یک سال ممکن است ناچیز باشد؛ ولی فراموش نکنیم که برای فتح بلندترین قله ها باید قدم هایی کوچک و شمرده برداریم.

درباره موسسه ی ای بی

خانه ای بی، به عنوان تنها نهاد حمایتی مردم نهاد، غیرانتفاعی و داوطلبانه با مجوز فعالیت در سطح کشور اقدام به شناسایی بیماران پروانه ای و تحت پوشش قرار دادن آنها می نماید و در این مسیر کمک های بشر دوستانه مردم شریف ایران همواره پشتوانه ما بوده است.

فعالیت خانه ای بی از سال ۱۳۹۴ با همکاری بنیاد مستضعفان، وزارت بهداشت و بنیاد امور بیماری های خاص، شروع شد و در سال ۱۳۹۶ با عنوان « موسسه خیریه حمایت از بیماران پوستی خاص، خانه ای بی» به عنوان سازمانی مستقل ثبت گردید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فعالیت های این مجموعه به سایت موسسه ای بی مراجعه نمایید.

بیماری ای بی چیست؟

بیماری ای بی یا اپیدرمولایزیس بولوزا یک اختلال ژنتیکی پوست است. در افراد سالم، لایه خارجی پوست توسط قلاب های پروتئینی از جنس کراتین یا کلاژن به هم متصل شده اند و این قلاب ها مانع حرکت جداگانه ی این دو لایه می شوند. اما در افراد مبتلا به بیماری «ای بی» به دلیل نقص در تولید پروتئین، این قلاب ها به درستی ساخته نمی شوند. به همین دلیل کوچکترین عملی که باعث اصطکاک بین دو لایه پوست شود، مانند مالیدن یا فشار موجب تاول و حتی زخم های خطرناک می شود.

چرا به این بیماران پروانه ای می گویند؟

در دنیا به کودکان مبتلا به بیماری «ای بی»، کودکان پروانه ای می گویند، چون پوست این بیماران همانند بال های لطیف و نازک پروانه به شدت شکننده است و با اندکی تماس دچار تاول های آبکی یا خونی شده و با پیشروی زخم، به تدریج بافت پوست از بین می رود.

زخم های این کودکان بسیار دردناک است و در صورت محرومیت از مراقبت های ویژه زخم های آن ها تا اندام های داخلی نیز پیش می رود به حدی که به تدریج برخی اندام ها در اثر عمیق تر شدن زخم ها از بین رفته و آسیب های جبران ناپذیر و حتی در صورت رسیدگی نشدن به زخم ها مرگی دردناک را برای کودکان پروانه های رقم می زند.

اطلاعات تکمیلی در مورد کودکان پروانه ای و روند درمان را میتوانید در صفحه معرفی بیماری ای بی مشاهده کنید.

در دوره استراتژی سئو و تولید محتوا چه می آموزیم؟

محتوا پادشاه است، حتما بارها این جمله را شنیده اید. جالب است بدانید که این جمله در سال 1996 از بیل گیتس نقل شده است. یعنی 2 سال قبل از آنکه موتور جستجوی گوگل وارد فضای اینترنت شود.

سالها از نقل این عبارت میگذرد و امروز به یکی از رایج ترین عبارات برای توصیف مسیر موفقیت در سئو تبدیل شده است. محتوا پادشاه است و به پادشاهی خود ادامه میدهد. ولی چرا بسیاری از سایت ها با تولید محتوای با کیفیت همچنان در زمینه سئو موفقیتی کسب نمی کنند؟ محتوای با کیفیت چطور تعریف میشود؟

اولین قدم برای موفقیت در تولید محتوا، تعریف استراتژی محتوایی است.

اگر استراتژی درستی نداشته باشیم تولید محتوا اثربخشی خود را از دست میدهد. در کارگاه استراتژی سئو می آموزیم که چطور فعالیت های محتوایی خود را هدفمند و ارزشمند کنیم.

در این کارگاه یک مسیر 6 مرحله ای از شکل گیری ایده تا انتشار محتوا را دنبال خواهیم کرد:

  1. با استفاده از ابزارهای آنلاین کلمات کلیدی هدف را شناسایی میکنیم.
  2. میزان رقابت پذیری و فعالیت دیگران در این حوزه ها را ارزیابی میکنیم.
  3. ساختار محتوایی سایت و صفحات لندینگ را متناسب با میزان جستجو و رقابت کلمات انتخاب میکنیم.
  4. الگوریتم های گوگل برای آنالیز محتوای صفحات را بررسی کرده و استانداردهای آن را شناسایی میکنیم.
  5. ساختار استاندارد برای تولید محتوای با کیفیت را تدوین کرده و جزئیات آن را به دقت بررسی میکنیم.
  6. مراحل انتشار و پشتیبانی محتوا در سایت و شبکه های اجتماعی را تعریف میکنیم.

این کارگاه روز پنجشنبه سوم آبانماه، همزمان با روز جهانی اطلاع رسانی در مورد بیماری ای بی برگزار میشود برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محتوای دوره و ثبت نام آنلاین به صفحه کارگاه استراتژی سئو و تولید محتوا مراجعه کنید.

کلیه عواید حاصل از برگزاری این کارگاه مستقیما به حساب موسسه ای بی واریز میگردد. برای حمایت از این رویداد و اطلاع رسانی بهتر میتوانید با شماره 22653512021 تماس بگیرید.

    نظرات