تولید کرم ضد چروک و مرطوب کننده برپایه محصولات طبیعی زنبورعسل

تولید کرم ضد چروک و مرطوب کننده برپایه محصولات طبیعی زنبورعسل

کرم ضد چروک و مرطوب کننده برپایه محصولات طبیعی زنبورعسل توسط شرکت شفا شهد شیرکوه، مستقر در پارک علم و فناوری یزد تولید و به بازار عرضه شد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد، این محصولات با نام تجاری آپی پرو، برپایه محصولات طبیعی زنبورعسل فرموله و تولید شده اند که عسل و ژل رویال موجود در این محصولات کاملا طبیعی و دارای کیفیت بالا بوده و اثرگذاری محصول را افزایش داده است.
به گفته صادقیان، مدیرعامل شرکت شفا شهد شیرکوه، از دیگر ویژگی های مثبت این محصولات تولیدی فاقد پارابن بودن است. پارابن ها از پرکاربردترین دسته مواد نگهدارنده هستند که به دلیل خواص آنتی باکتریال، قیمت ارزان و عملکرد مناسب در برابر آلودگی های میکروبی، در اکثر محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده می شوند. این مواد از آنجایی که به همراه محصولات آرایشی-بهداشتی به عمق پوست و مو نفوذ می کنند، اثرات مخرب خود را در انتهای لایه های زیرین این بافت ها برجای می گذارند. از جمله این اثرات، سوزش و التهابات پوستی، درماتیت، سرطان، واکنش های حساسیتی و … می باشد.
از ویژگی های کرم ضد چروک این شرکت نیز می توان به تغذیه کننده سلول های پوستی، افزایش استحکام پوست، افزایش تعداد و کیفیت فیبروبلاست های درم، رفع افتادگی و افزایش استحکام و انعطاف پذیری پوست صورت، کمک به رفع چروک های سطحی و کاهش چروک های عمیق پوست، تغذیه و محافظت از پوست بدلیل داشتن اسیدهای چرب ضروری موجود در ماده موثره تحریک سنتز پروتئین های ساختاری پوست، کلاژن و الاستین اشاره کرد.

لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری یزد

  منبع خبر

  پارک علم و فناوری یزد

  پارک علم و فناوری یزد

  زندگی با طعم فناوری ایرانی

   نظرات