برگزاری دومین رویداد فناوری ایده شو پارک علم و فناوری لرستان

دومین رویداد فناوری ایده شو از دانایی تا دارایی پارک علم و فناوری لرستان، با همکاری دانشگاه لرستان و با حضور صاحبان ایده، دانشجویان و دانش آموزان علاقه مند به حوزه های نوآوری و کارآفرینی در محیطی پویا با محوریت مدیریت مخاطرات طبیعی و غیر طبیعی , روز سه شنبه مورخ ۹۸/۰۲/۳۱ از ساعت ۹ صبح الی ۱۴ بعدازظهر در محل سالن اجتماعات پارک علم و فناوری لرستان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری لرستان؛ در ابتدای این رویداد دکتر محمودرضا شاکرمی رئیس پارک علم و فناوری لرستان ضمن خوش آمدگویی به حضار از برگزاری مستمر چنین رویدادهایی ابراز خوشحالی نمود و خاطر نشان کرد، هدف از برگزاری این رویداد، با توجه به نقش پارک های علم وفناوری و مراکز علمی و تحقیقاتی در پرداختن به مسائل و مشکلات روز کشور از جمله وقوع حوادث سیل اخیر که منجر به خسارات جانی و مالی فراوانی به هموطنان عزیز مان در کشور شد. این رویداد به منظور استفاده از ظرفیت نخبگان در ارائه ایده های نو و با هدف کاهش خسارات جانی و مالی مخاطرات طبیعی و غیر طبیعی برگزار گردید.

شایان ذکر است که از مجموع ایده های ارسالی به دبیرخانه برگزاری رویداد، پس از ارزیابی اولیه توسط داوران، ۱۱ ایده به مرحله نهایی راه یافتند که در این مرحله پس از ارائه ایده های صاحبان ایده و امتیاز دهی توسط داوران و حاضرین در این ایده شو:

۱- سرکار خانم زهرا سخایی با ایده سامانه امداد حیوانات در هنگام بروز مخاطرات

۲- جناب آقای امیرعباس عزیزی و همکاران با ایده توسعه سامانه ثبت اطلاعات مصدومین در حوادث غیر مترقبه مبتنی بر سیستم عامل اندروید

۳- جناب آقای نادر نادری با ایده زنده بمان ( بازی ویدیویی برای آموزش تصمیم گیری مناسب در وقوع بلایای طبیعی و غیر طبیعی)به عنوان ایده های برتر انتخاب شدند.

در پایان جایزه نقدی, لوح تقدیر و تندیس ایده شو به رسم یادبود به نفرات برتر اهدا گردید. نفرات برگزیده جهت عضویت در مراکز رشد وابسته به پارک علم و فناوری لرستان معرفی گردیدند.


لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری استان لرستان

  منبع خبر

  پارک علم و فناوری استان لرستان

  پارک علم و فناوری استان لرستان

  پارک علم و فناوری استان لرستان یک پارک علم و فناوری در شهر خرم آباد می باشد

   نظرات