برگزاری جلسه آشنایی با فعالیت‌های دبیرخانه استعداد درخشان دانشگاه در دانشکده بهداشت

برگزاری جلسه آشنایی با فعالیت‌های دبیرخانه استعداد درخشان دانشگاه در دانشکده بهداشت

جلسه دبیرخانه استعداد درخشان دانشگاه در راستای معرفی فعالیت­های این دبیرخانه برای مسئولین، اعضاء هیات علمی، کادر آموزش و دانشجویان دانشکده ­های دانشگاه علوم پزشکی ایران، در حوزه ریاست دانشکده بهداشت روز یکشنبه مورخ ۱۲ خرداد ماه ۹۸ برگزار گردید.
ابتدا دکتر بیتا مهروی سرپرست دبیرخانه استعدادهای درخشان دانشگاه به شرح برنامه­ها، اهداف و فعالیت­های دبیرخانه استعدادهای درخشان در سال ۹۸ پرداخته، در خصوص تسهیلات و امکانات دبیرخانه برای دانشجویان استعداد درخشان مواردی را مطرح کردند. همچنین درباره نحوه تعامل اعضاء هیات علمی و دانشجویان دانشکده بهداشت با دبیرخانه استعدادهای درخشان برای گام برداشتن به سوی توسعه دانشگاه نسل سوم نکاتی را متذکر شدند و راهکارهای دبیرخانه استعدادهای درخشان را در این راستا بیان کردند. همچنین استعدادیابی و استعدادپروری را از الویت­های این دبیرخانه اعلام نمودند. از جمله مواردی که در این جلسه به آن پرداخته شد بیان اطلاعاتی در خصوص کارگاه­های فصلی، دوره­های آموزشی مدیریتی، HMBA و کمپین­های دانشجویی این دبیرخانه بود.
در ادامه دکتر آنژیلا عطائی سرپرست المپیادهای علمی دانشگاه و مشاور دبیرخانه استعدادهای درخشان در خصوص المپیادهای علمی دانشجویی و برگزاری دوره­های MD-MPH و MD - Ph . D ویژه دانشجویان استعدادهای درخشان توضیحاتی را ارائه دادند. سپس با اعضاء هیات علمی و مسئولین دانشکده بهداشت به بحث و بررسی پرداخته و نقطه نظرات ایشان را جویا شدند.
گفتنی است دبیرخانه استعدادهای درخشان دانشگاه هر ساله با برگزاری همایش استعداد درخشان که با حضور و مشارکت کلیه دانشجویان استعداد درخشان برگزار می­گردد اقدام به معرفی فعالیت­ها، برنامه­، کارگاه­، کمپین و آئین­ نامه­
های استعداد درخشان برای دانشجویان جدیدالورود می­نماید و همچنین با برنامه­ریزی جدید در سال ۹۸ اقدام به برگزاری این جلسات به صورت اختصاصی در هر دانشکده برای کلیه کادر آموزشی (هیات رئیسه و مدیران گروه­های اموزشی و مقاطع تحصیلات تکمیلی) نموده است.


لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی ایران

    منبع خبر

    پارک علم و فناوری دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی ایران

    پارک علم و فناوری دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی ایران یک پارک علم و فناوری در شهر تهران می باشد

      نظرات