پارک علم و فناوری البرز و صندوق نوآوری و شکوفایی تفاهم نامه همکاری امضاء کردند

پارک علم و فناوری البرز و صندوق نوآوری و شکوفایی تفاهم نامه همکاری امضاء کردند

تفاهم نامه همکاری پارک علم و فناوری البرز و صندوق نوآوری و شکوفایی با حضور دکتر علی وحدت رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی و دکتر عطء اله ربانی رئیس پارک علم و فناوری البرز روزشنبه یازدهم خردادماه امضاء شد .
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز هدف از امضای این تفاهم نامه همکاری در زمینه ارائه خدمات توانمندسازی، مدیریت فناوری و تجاری سازی به شرکت های دانش بنیان در چهارچوب تسهیلات و حمایت های پیش بینی شده در دستورالعمل ارائه خدمات توانمندسازی صندوق پژوهش و نوآوری است .
براساس این گزارش توسعه و ارتقاء سطح همکاری های صندوق  و پارک های علم و فناوری برای توانمندسازی شرکت های دانش بنیان، ارائه خدمات گسترده و تخصصی تر توانمندسازی به شرکت های دانش بنیان  و توسعه مجموعه های توانمندسازی و تجاری سازی منطقه ای در کشور از اهداف این تفاهم نامه است .
دکتر وحدت در حاشیه امضای این تفاهم نامه از اختصاص یک هزار میلیارد تومان تسهیلات به صندوق های پژوهش و فناوری خبر داد و اعلام کرد: این صندوق های استانی می توانند از شرکت ها و واحدهای دانش بنیان، فناور و استارت آپ ها حمایت کنند .
رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی از تلاش برای ایجاد اکوسیستم سرمایه گذاری برای حوزه فناوری و شرکت های دانش بنیان خبر داد و اعلام کرد: در این زمینه توسعه صندوق های بورسی، تحریک سرمایه گذاری بخش خصوصی و ایجاد صندوق های جسورانه بورسی در کنار صندوق های پژوهش و فناوری با مشارکت بخش خصوصی از برنامه ها و سیاست های محوری ماست .
دکتر عطاء اله ربانی رئیس پارک علم و فناوری البرز نیز در این مراسم از عزم جدی پارک برای توانمندسازی شرکت ها و واحدهای فناور خبر داد و اعلام کرد: این پارک تاکنون بیش از ۱۵۰ شرکت را پذیرش و حمایت نموده است که بسیاری از آن ها دانش بنیان هستند که یا در پارک مستقر و یا عضو پارک البرز هستند .
لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری البرز

  منبع خبر

  پارک علم و فناوری البرز

  پارک علم و فناوری البرز

  زمینه فعالیت جامع

   نظرات