با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی؛ پاویون شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه بین‌المللی معدن و صنایع معدنی برپا می‌شود

با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی؛ پاویون شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه بین‌المللی معدن و صنایع معدنی برپا می‌شود

پاویون شرکت‌های دانش بنیان در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات، تجهیزات و صنایع وابسته با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی برپا می‌شود.
به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، در پاویون شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات، تجهیزات و صنایع وابسته که همزمان با برگزاری این نمایشگاه از ۹ تا ۱۲ آبان ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا می‌شود، شرکت‌های دانش بنیان حوزه معادن و صنایع معدنی به ارائه آخرین محصولات و دستاوردهای خود می‌پردازند.
آخرین مهلت ثبت درخواست برای حضور در پاویون شرکت‌های دانش بنیان در این نمایشگاه ۱۸ مهر ماه جاری اعلام شده است.
علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت‌نام به آدرس httP:// Mehrvision.ir/conmin مراجعه و یا با شماره تلفن ۶۶۸۷۱۲۵۹-۰۲۱ داخلی ۱۰۱ تماس حاصل نمایند.
شرکت‌های دانش بنیان برای حضور در پاویون شرکت‌های دانش بنیان در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات، تجهیزات و صنایع وابسته از تخفیف ۹۰ درصدی صندوق نوآوری و شکوفایی در تامین هزینه‌های مربوط به حضور در نمایشگاه برخوردار می‌شوند.
این حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی از شرکت‌های دانش بنیان برای حضور در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی در راستای توسعه بازار محصولات این شرکت‌ها و پیوند آنان با صنایع کشور صورت می‌گیرد.

لینک اصل خبر در سایت صندوق نوآوری و شکوفایی

  منبع خبر

  صندوق نوآوری و شکوفایی

  صندوق نوآوری و شکوفایی

  صندوق نوآوری و شکوفایی یک سرمایه گذار در شهر تهران می باشد

   نظرات