آغاز ثبت‌نام سومین آزمون استخدام بخش خصوصی

آغاز ثبت‌نام سومین آزمون استخدام بخش خصوصی

همزمان با برگزاری نخستین مجمع هماهنگی بخش خصوصی، ثبت‌نام سومین آزمون استخدام بخش خصوصی با حضور مدیران بیش از ۱۰۰۰ شرکت دانش‌بنیان، فنّاور و تجاری، در سالن اجلاس سران آغاز شد.

در این همایش، محمدحسین قمری، دبیر همایش مجمع هماهنگی بخش خصوصی، با اشاره به نقش مهم شرکت‌های بخش خصوصی در دوران تحریم برای افزایش اشتغال و رونق تولید، رفع مشکلات بخش خصوصی در جذب نیروی انسانی کارآمد و دارای مهارت مورد نیاز را از مهم‌ترین چالش‌های این شرکت‌ها عنوان کرد و افزود: «در همایش امروز راهکارهای مبتنی بر دستاوردهای دانش‌بنیان در این زمینه ارائه خواهد شد و همزمان ثبت‌نام سومین آزمون استخدام بخش خصوصی نیز آغاز می‌شود.»

قمری در حاشیه این مجمع که با حضور معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور، رئیس اتاق بازرگانی تهران و مدیران صدها شرکت معتبر بخش خصوصی برگزار شد، آزمون سوم را فرصتی ایده‌آل برای عرضه مهارت‌ها و شایستگی‌ها از سوی داوطلبان به شرکت‌های معتبر فعال در بخش خصوصی کشور دانست.

گفتنی است فرایند ثبت‌نام اینترنتی سومین آزمون استخدام بخش خصوصی از امروز شنبه ۲۶ مرداد آغاز و تا ۳۱شهریور سال جاری ادامه خواهد داشت.

پیش‌بینی می‌شود در آزمون امسال حدود ۱۰۰۰۰ فرصت شغلی از سوی ۱۷۵۰ شرکت معتبر دانش‌بنیان، تجاری، صنعتی و فنّاور کشور عرضه شود.

داوطلبان شرکت در آزمون می‌توانند با مراجعه به سایت inre.ir یا دفاتر رسمی پیشخوان دولت، برای ثبت‌نام در این آزمون اقدام نمایند.

بنیان‌گذاران استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان که به دنبال جذب نیرو هستند و همچنین افراد جویای کار که به دنبال کار پاره‌وقت، دورکاری و یا کار تمام وقت هستند می‌توانند با مراجعه به سایت inre.ir ثبت‌نام کنند.

لینک اصل خبر در سایت ستاک شریف

  منبع خبر

  ستاک شریف

  ستاک شریف

  ستاک شریف یک شتابدهنده در شهر تهران می باشد

   نظرات