آن آموز

دوره های آنلاین، فرصت یادگیری برای بهبود در کار و زندگی

استارتاپ

در سال های اخیر آموزش آنلاین در کشورهای توسعه یافته مورد توجه همگان قرار گرفته است، به نوعی که صدها میلیون کاربر در تمام دنیا آموزش های خود را از طریق آموزش آنلاین می گذرانند و همینطور اساتید و متخصصین، آموزش ها و مباحث خود را بصورت آنلاین برای مخاطبین خود عرضه می کنند.

گروه آن آموز در ابتدای سال 1396متشکل از متخصصین و فارغ اتحصیلان حوزه هوش مصنوعی و فناوری اطلاعات تشکیل شد.

ما در اولین قدم به بررسی، تجزیه و تحلیل حوزه آموزش آنلاین در ایران و کشورهای توسعه یافته پرداختیم و سپس ، وب سایت آموزش آنلاین آن آموز را با رویکرد و متدهای نوین آموزشی راه اندازی کردیم.

تمام سعی ما بر این بوده و هست که به نیازهای عمومی و تخصصی در مقوله آموزش و یادگیری توجه کنیم. از همین رو با توجه به نیازهای مخاطبین و نیاز به یادگیری در حوزه های مختلف اجتماعی، روانشناسی و همچنین مباحث جذاب و تخصصی هوش مصنوعی، برنامه نویسی، طراحی و .... به تولید محتوا و ارائه آن پرداختیم، که گسترش و تنوع در دوره ها و مباحث آموزشی جزو اهداف اصلی ما می باشد.

محتوای تولید شده در آن آموز دارای بالاترین کیفیت از لحاظ ساختار و محتوا می باشد و برای این مهم، از تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری استاندارد استفاده کرده و همچنین از اساتید و فارغ التحصیلان با تجربه بهره می بریم.

همچنین آن آموز این امکان را برای تمام اساتید، متخصصین و فارغ التحصیلان در سراسر ایران فراهم کرده است که بتوانند با توجه به استاندارد ها، شرایط و ضوابط آن آموز دوره های آموزشی خود را ضبط و برای ما ارسال کنند.

یکی از فاکتورهای مهم در سنجش میزان یادگیری، آزمون و انجام پروژه هست، از همین رو ما برای اکثر دوره ها آزمون آنلاین و پروژه ی عملی در نظر گرفته ایم، که شما با گذراندن آزمون ها و انجام دادن پروژه ها خودتان را مورد سنجش و ارزیابی قرار می دهید.

ما برآنیم که آن آموز بتواند در راه رشد و ارتقای سطح کیفی آموزش آنلاین قدمی موثر بردارد و و این مهم با کمک و همدلی شما عزیزان امکان پذیر است. انشاالله

دوره‌یاب کرسی

دوره‌یاب کرسی

  • کرسی ، یک دریا دوره آموزشی
وان کلیک

وان کلیک

  • موزش بازاریابی اینترنتی
کلاسند

کلاسند

  • سامانه انتخاب مشاور تحصیلی به صورت ۲۴