نمایشگاه ترویجی بازی و اسباب‌بازی برگزار می‌شود

نمایشگاه ترویجی بازی و اسباب‌بازی برگزار می‌شود

این نمایشگاه سعی می کند تا در قالب پنجمین جشنواره ملی اسباب بازی، محصولات شرکت های فعال در این حوزه را به شکلی تخصصی تر به مخاطب معرفی کند.

در این مرحله، با برنامه‌ریزی ویژه‌ای که تدارک دیده شده است، شرایط برای حضور موثر و رضایت آفرین مجموعه‌های ارائه دهنده خدمات بازی‌محور در نظر گرفته شده است.

دو مجموعه موسسه هم‌نوا و کلبه آفرینش فکر و همچنین کانون پرورش فکری کودکان در این مسیر، ستاد را یاری می دهند.

به همین منظور جلسه ای با حضور ۴۰ نماینده از قریب ۲۵ موسسه و سازمان فعال در نمایشگاه برگزار شد.

در این جلسه، آقایی دبیرکارگروه رسانه و محتوای دیجتال ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز ضمن خوش آمد به حضار به ارائه توضیحاتی درباره اهداف و ساختار نمایشگاه ترویج بازی و اسباب بازی سال ۹۸ پرداخت.

در ادامه حامد تاملی، دبیر کمیته ترویجی بازی و اسباب‌بازی جشنواره چهارم ملی اسباب‌بازی، ضمن مرو روند نمایشگاه در سال گذشته، فرصتی را برای حاضران جلسه ایجاد کردند تا نقاط قوت و کمبود های سال گذشته را در قالب یادداشت هایی طرح کنند.

همچنین علی ترقی جاه به عنوان مدیرعامل مجموعه هم‌نوا ضمن اشاره به نیازمندی های سازمان های ترویج کننده بازی و اسباب بازی در توسعه خدمات به مراکز آموزشی گفت: استفاده از حمایت منتور ( راهنما ) های مختلف فرصتی ویژه است تا سرویس ها و خدمات ارائه شده در حوزه بازی و اسباب بازی در نمایشگاه ترویجی بازی و اسباب بازی امسال بهبود یابد و بتوانند در سطح مورد انتظار به مخاطبان خدمات ارائه دهد.

ترقی جاه سپس با معرفی منتورها (راهنما) در حوزه های طراحی خدمت، بازی، روابط عمومی و مارکتینگ اعلام کرد که تا شروع نمایشگاه فرصت های مناسبی برای بهبود خدمات و همچنین هم افزایی بین سازمان‌ها و گروه ها ایجاد خواهد شد.

شرکت کنندگان این جلسه نیز در گروه های ۳ تا ۵ نفره ایده های خود را در زمینه برنامه های نمایشگاه ارائه کردند.

شرکت کنندگان در این روند هم فکری و ارائه ایده، نمونه کوچکی از فرآیند هم آفرینی که قرار است پیش از برگزاری نمایشگاه ترویجی انجام شود را تجربه کردند.

در ادامه توسط مسئولین حاضر در جلسه، بسته های مالی و حمایتی و دیگر جزئیات لازم توضیح داده شد.

علاقه مندان به شرکت در نمایشگاه ترویجی می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز مراجعه کنند.

گزارش از: مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

پایان پیام / ۳۳

لینک اصل خبر در سایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

  منبع خبر

  معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

  معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

  معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری یک سازمان دولتی در شهر تهران می باشد

   نظرات