شروع فرایند داوری طرح های رویداد جامع گاز


بنا به گزارش دبیر رویداد جامع صنعت گاز کشور؛ فرایند داوری طرح های رویداد جامع گاز آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان، به نقل از مرکز رشد انرژی؛ معصومه ذاکریان دبیر رویداد جامع صنعت گاز کشور در مورد برگزاری این رویداد در تاریخ ۴ دی ماه ۹۸ در محل پارک علم وفناوری خبر داد. وی گفت: تاکنون حدود ۳۰ طرح به دبیرخانه این رویداد ارسال شده که فرایند داوری آن در دست انجام است.

با توجه به تنوع طرح های دریافتی، داوران از سازمان های مختلف انتخاب شده و طرح ها برایشان ارسال شده است. پالایشگاه شهید هاشمی نژاد خانگیران، شرکت منطقه چهار عملیات انتقال گاز، شرکت گاز استان خراسان رضوی را می توان به عنوان نمونه سازمان های همکار نام برد.

بعد از انتخاب طرح های منتخب، جلسه داوری و ارائه حضوری مجریان طرح ها با داوران مرحله دوم در تاریخ ۲۰ آذر صورت خواهد پذیرفت و در نهایت طرح های منتخب نهایی برای حضور در جلسه استارت آپ دموی صنعت گاز در تاریخ ۴ دی ارائه خواهند شد.

همچنین ارائه نیازهای فناورانه شرکت ملی گاز و همچنین دستاوردهای شرکت های دانش بنیان و فناور پارک علم و فناوری نیز در تاریخ مذکور انجام خواهد شد.

اخبار مربوط به این رویداد را می توانید در سایت پارک علم و فناوری دنبال نمایید.لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری خراسان رضوی

  منبع خبر

  پارک علم و فناوری خراسان رضوی

  پارک علم و فناوری خراسان رضوی

  پارک علم و فناوری خراسان رضوی یک پارک علم و فناوری در شهر مشهد می باشد

   نظرات