تجلیل از فناوارن برتر پارک علم و فناوری لرستان در اختتامیه هفته پژوهش و فناوری استان

به گزارش روابط عمومی پارک علم وفناوری لرستان:آئین اختتامیه هفته پژوهش و فناوری استان با حضور دکتر خادمی استاندار استان، تعدادی از مدیران دستگاه های اجرایی، فناوران و دانشجویان در سالن همایش دانشکده علوم پایه لرستان برگزار گردید.دبیر نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری با اشاره به اینکه امسال تلاش کردیم سطح نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری را ارتقا دهیم و آن را هدفمند کنیم، اظهار داشت: دانش آموزان و دانشجویان امسال استقبال بی نظیری از نمایشگاه داشتند.

دکتر محمودرضا شاکرمی دبیر نمایشگاه هقته پژوهش و فناوری استان با بیان اینکه دانش آموزان ۲۵ مدرسه با هماهنگی اداره کل آموزش و پرورش لرستان در این نمایشگاه حضور یافتند، تصریح کرد: دوره آموزشی نجوم برای دانش آموزان در نمایشگاه برگزار گردید.

رئیس پارک علم و فناوری لرستان با تاکید بر اینکه بخشی در نمایشگاه به دستگاه های اجرایی اختصاص یافت و بیش از ۷۰ درصد مدیران در نمایشگاه حضور یافتند و مذاکرات جدی میان فناوران و مدیران صورت گرفت، افزود: باید جرقه ای برای ارتباط صنعت و دانشگاه و دستگاه های اجرایی و پژوهشگران برقرار شود.

دکترشاکرمی با اشاره به اینکه ۱۰ شرکت فناور مذاکراتی با دستگاه های اجرایی داشتند، افزود: باید به فناوران اعتماد کنیم، اگر استان ما به فناوران خود اعتماد نکند جریان توسعه مبتنی بر دانش رخ نخواهد داد. همچنین وی افزود با اشاره به حضور مسئولان بنیاد برکت در نمایشگاه هفته پژوهش گفت : از نمایندگان شرکت های سرمایه گذاری از جمله بنیاد برکت برای حضور در نمایشگاه هفته پژوهش وفناوری دعوت شد که با ۲۸ شرکت فناور مذاکراتی داشتند و در نهایت قرار شد بنیاد برکت به عنوان سرمایه گذار به حوزه فناوری و پژوهش استان ورود پیدا کند. در پایان از شرکت های مجتمع دانش بنیان کشت و صنعت خرمان، آرایشی بهداشتی دکتر جهانگیر، پیشرو نگاه زرین و و ره پویان ابتکار زاگرس بعنوان کارآفرینان و فناوران برتر تجلیل بعمل آمد.لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری استان لرستان

  منبع خبر

  پارک علم و فناوری استان لرستان

  پارک علم و فناوری استان لرستان

  پارک علم و فناوری استان لرستان یک پارک علم و فناوری در شهر خرم آباد می باشد

   نظرات