نوزدهمین فستیوال نوآوری‌های صنعت کشاورزی برگزار می‌شود

نوزدهمین فستیوال نوآوری‌های صنعت کشاورزی برگزار می‌شود

در این رویداد تجاری که با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری برگزار خواهد شد، فناوران و استارت آپ ها در سه بخش مختلف امکان حضور خواهند داشت. «نهاده‌های کشاورزی»،«ماشین آلات و دستگاه های مرتبط با نهاده های کشاورزی» و« کسب و کارهای نوین» سه بخش عمده این رویداد نوآورانه را تشکیل می‌دهند.

این فستیوال تخصصی به منظور تجاری سازی نوآوری‌های حوزه نهاده های کشاورزی، با حضور سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان این حوزه برگزار می شود. طرح های حائز شرایط، پس از طی فرآیند ارزیابی و انتخاب، در روز برگزاری فستیوال به مخاطبان رویداد ارائه شده و زمینه تعامل بین طرفین با برگزاری جلسات B۲B فراهم می شود.

طی رایزنی انجام شده با ستاد برگزاری نمایشگاه، طرح های برتر می توانند با تخفیف ۷۵ درصدی درپاویون استارت آپ های نمایشگاه حضور یابند.

مخترعان، فناوران و استارت آپ هایی که تمایل به حضور در این فستیوال را دارند، می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت شبکه فن بازار ملی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به آدرس http://techmart.ir / مراجعه کنند. علاقه مندان به حضور در این رویداد باید حداکثر تا ۱۰ دی ماه ۹۸ اطلاعات تکمیل شده خود را به آدرس agicultech@techmart.ir ارسال کنند. بخش ویژه‌ای در این فستیوال به سرمایه گذاران و تولید کنندگان اختصاص یافته است.

نوزدهمین فستیوال تخصصی ارائه نوآوری در صنعت کشاورزی همزمان با هفتمین نمایشگاه تخصصی نهاده های کشاورزی تهران در تاریخ ۱۹ دی ماه سال جاری برگزار می شود.

گزارش از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

پایان پیام/۳۳


اخبار مرتبط:

* گذار کشاورزی از سنتی به مدرن، راه نجات آب ایران

* کشاورزی مدرن در ایران ، چالش ها و ملزومات

* چرا هلند دوسوم خوزستان است و ۱۶ برابر ایران صادرات کشاورزی دارد؟

* تلفیق روش سنتی و مدرن در آبیاری/ مهار خشک‌سالی و نجات کشاورزی


لینک اصل خبر در سایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

  منبع خبر

  معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

  معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

  معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری یک سازمان دولتی در شهر تهران می باشد

   نظرات