حمایت از طرح های سلامت دیجیتال در برنامه های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است

حمایت از طرح های سلامت دیجیتال در برنامه های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است

دکتر وطن پور مدیرکل توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت ،درمان  آموزش پزشکی در حاشیه بازدید روز دوشنبه ۲ دی ماه از پارک علم و فناوری البرز گفت: حمایت از طرح های سلامت دیجیتال در برنامه های این وزارتخانه است . به گزارش روابط عمومی  پارک علم و فناوری البرز، دکتر وطن پور روز دوشنبه در بازدید از نمایشگاه  دایمی دستاوردهای فناورانه شرکت های دانش بنیان و فناور در پارک علم و فناوری البرز افزود:  طرح های سلامت دیجیتال به ویژه تشخیص و ژن ترابی در این زمینه مورد توجه است .
وی ادامه داد: اکنون تعدادی شرکت برای این طرح های سلامت دیجیتال شناسایی شده است و عنوان کرد گفت: با توجه به توسعه روز افزون جمعیت بر روی پروژه گوشت مصنوعی نیز بررسی هایی در حال انجام است .
وی خاطرنشان کرد :تحریم ها امروز برای کشور فرصت ساز شده و با اتکا بر توان علمی و توسعه شرکت های دانش بنیان توانسته ایم از ظرفیت های داخلی به خوبی بهره برداری کنیم .
دکتر وطن پور گفت: بر این اساس وزارت بهداشت از شرکت‌های فناور حمایت می‌کند و در ادامه افزود: هفته پژوهش فرصت مغتنمی برای نمایش توانمندی ها در عرصه علم و دانش است و با توافقی که وزارت علوم, تحقیقات و فناوری با وزارت بهداشت, درمان و آموزش پزشکی داشته است از ظرفیت پارک های علم و فناوری در حوزه سلامت برای تولید صنعتی استفاده می شود.
در نمایشگاه دستاوردهای فناورانه و دانش بنیان پارک علم و فناوری البرز با حضور بیش از ۳۰ شرکت فناور، توان این استان در زمینه های تجهیزات پزشکی، دارویی، آرایشی و بهداشتی در معرض نمایش قرار گرفت .لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری البرز

  منبع خبر

  پارک علم و فناوری البرز

  پارک علم و فناوری البرز

  زمینه فعالیت جامع

   نظرات