برگزیدگان رویداد ایده تاپ تجلیل شدند

برگزیدگان رویداد ایده تاپ تجلیل شدند


به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان قم، آیین اختتامیه رویداد ایده تاپ با ارایه ۱۱ ایده و تجلیل از ایده های برتر در پردیس فارابی دانشگاه تهران در قم برگزار شد.

آیین اختتامیه رویداد ایده تاپ عصر دوشنبه با حضور دانشجویان و کارآفرینان به همت پژوهشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاددانشگاهی و جهاددانشگاهی واحد استان قم، پارک علم و فناوری استان و اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در پردیس فارابی دانشگاه تهران در قم برگزار شد.

در ابتدای این مراسم حمیدرضا فرج شوشتری پور، معاون پارک و علم و فناوری استان قم و نماینده هیئت داوران در سخنانی با ذکر این مطلب که از ۶۶ ایده ۱۱ ایده به مرحله نهایی راه یافت گفت: خلاقیت و نوآوری، زمینه های کسب و کار درفضای بیرونی، کارآفرینی و… زمینه های است که ایده های برتر را مشخص می کند.

علی حسینی معاون فرهنگی جهاددانشگاهی واحد استان قم نیز در این مراسم گفت: ۵۵ اثر به صورت سامانه ای و ۱۱ اثر نیز به شکل دستی به دبیرخانه این رویداد رسید. بخشی از حوزه دانش آموزی نیز در این رویداد شرکت کردند.

وی تصریح کرد: برگزاری ۷ کارگاه تخصصی در خصوص این رویداد در دانشگاه های استان از جمله فعالیت های جنبی این حرکت علمی بود. البته قرار است که این رویدادها و کارگاه های تخصصی تا پایان سال ۹۹ دنبال شود.

در ادامه ایده پردازان راه یافته به مرحله نهایی دقایقی به ذکر ایده خود پرداختند و در مقابل سوالات هیئت داوران به دفاع از ایده خود در زمینه های مختلف از جمله شاخصه های کارآفرینی، ایده پردازی همراه با نقشه عملیاتی و… پرداختند.در این مراسم الهه خداوردویی با ایده تکنولوژی عبور توپ از خطوط طولی و عرضی، آریانا محمدی با ایده میله های خودکار والیبال، ملیکا کریمی با ایده صفحه دیجیتالی شطرنج، سید محمد حسین میری با ایده دیوارهای پیش ساخته سبک، حمید فرجامی با ایده شبکه فروش زرشک، علیرضا مراد زاه با ایده تولید منعقد کننده پلیمری، آزاده سلیمان نژاد با ایده شبیه سازی تخصصی محیط های حساس و بحرانی با تکنولوژی VRو Ar، سمیرا ابراهیمی با ایده دانشجویار، زهرا شیخیان خاوه با ایده شتاب دهی تولید میوه ها، امیرمحمد احمدی دانا با ایده دستگاه پایشگر سلامتی بدن انسان شرکت کردند.

گفتنی است در نهایت سمیه کریمی، الهه خداوردویی و ملیکا کریمی در بخش دانش آموزی تجلیل شدند. در ادامه در بخش دانشجویی نیز به ترتیب امیر محمد احمدی دانا، علیرضا مراد زاده و زهرا شیخیان خاوه عناوین برتر را کسب و جوایز خود را از مدیران استانی از جمله رئیس پارک علم و فناوری استان قم، معاون جهاددانشگاهی استان و …. دریافت کردند.


لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری قم

  منبع خبر

  پارک علم و فناوری قم

  پارک علم و فناوری قم

  پارک علم و فناوری قم یک پارک علم و فناوری در شهر قم می باشد

   نظرات