اولین دورهمی عصرانه نوآوری برگزار شد

اولین دورهمی عصرانه نوآوری برگزار شد


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان و به نقل از کانون شکوفایی خلاقیت و نوآوری پارک علم و فناوری خراسان ؛اولین دورهمی "عصرانه نوآوری" در روز یکشنبه مورخ ۲۹ دیماه ۱۳۹۸ به پیشنهاد دانشگاه بین المللی امام رضا (ع) و همت جمعی از موسسین و مراکز آموزش عالی و دولتی استان و با حضور کانون شکوفایی خلاقیت و نوآوری پارک علم و فناوری خراسان به عنوان تسهیل‌گر  برگزار شد.

در این جلسه ابتدا جناب آقای مهندس گنجی مسئول ارتباط با صنعت دانشگاه بین المللی امام رضا (ع) به توضیح زیست بوم فناوری و ارکان آن پرداختند.در ادامه جناب اقای رضایی بنیانگذار استدیو بازی سازی آنباند داستان شروع فعالیت خود را از دانشگاه فردوسی و تاسیس انجمن game روایت کرده و نگرانی ها و مشکلات خود را در دوران دانشجویی به اشتراک گذاشتند.

در انتها سرکار خانم رضوانی بنیانگذار شرکت دانش بنیان پارس ساوا به روایت شروع کار خود و دستاورد هایی در این مسیر کسب کردند پرداختند.

لازم به ذکر است عصرانه نوآوری رویدادی است مستمر و مدون که در هر جلسه عزیزانی در مورد تخصص خود به ارائه خواهند پرداخت.این رویداد های آتی از همین طریق اطلاع رسانی خواهد شد.لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری خراسان رضوی

  منبع خبر

  پارک علم و فناوری خراسان رضوی

  پارک علم و فناوری خراسان رضوی

  پارک علم و فناوری خراسان رضوی یک پارک علم و فناوری در شهر مشهد می باشد

   نظرات