برگزاری سومین رویداد فناوری ایده شو پارک علم و فناوری لرستان

سومین رویداد فناوری ایده شو از دانایی تا دارایی پارک علم و فناوری لرستان، با همکاری دانشگاه لرستان و با حضور صاحبان ایده، دانشجویان و دانش آموزان علاقه مند به حوزه های نوآوری و کارآفرینی، روز چهار شنبه مورخ ۹۸/۱۱/۳۰ از ساعت ۹ صبح الی ۱۲ در محل سالن اجتماعات پارک علم و فناوری لرستان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری لرستان؛ در ابتدای این رویداد دکتر محمودرضا شاکرمی رئیس پارک علم و فناوری لرستان ضمن خوش آمدگویی به حضار از برگزاری مستمر چنین رویدادهایی ابراز خوشحالی نمود و خاطر نشان کرد، هدف از برگزاری این رویداد، استفاده از ظرفیت نخبگان در ارائه ایده های نو و ارائه راهکارهای مناسب که در جهت رفع مشکلات کشور می باشد برگزار می گردد.

شایان ذکر است از مجموع ایده های ارسالی به دبیرخانه برگزاری رویداد، پس از ارزیابی اولیه توسط داوران، ۹ ایده به مرحله نهایی راه یافتند که در این مرحله پس از ارائه ایده ها توسط صاحبان ایده، امتیاز دهی توسط داوران و حاضرین در این ایده شو:

۱- سرکار خانم اعظم جعفری با ایده دستگاه استخراج مایع شکمبه(گاو، گوسفند و بز)

۲- جناب آقای محمد رضا گرشاسبی با ایده تولید نان سنتی فرا سودمند با استفاده از عصاره هسته خرما

۳- جناب آقای ابراهیم لک و خانم سمیه شبرو با ایده طراحی و تولید نرم افزار مدیریت و تحلیل برنامه های اجرایی بخش کشاورزی در محیط اندروید بعنوان ایده های برتر انتخاب شدند.

در پایان جایزه نقدی, لوح تقدیر و تندیس ایده شو به رسم یادبود به نفرات برتر اهدا گردید. نفرات برگزیده جهت عضویت در مراکز رشد وابسته به پارک علم و فناوری لرستان معرفی گردیدند.

لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری استان لرستان

  منبع خبر

  پارک علم و فناوری استان لرستان

  پارک علم و فناوری استان لرستان

  پارک علم و فناوری استان لرستان یک پارک علم و فناوری در شهر خرم آباد می باشد

   نظرات