چاپ روی بوم

چاپ روی بوم

چاپ کنواس یا چاپ روی بوم نقاشی یکی از جذاب ترین و پرفروش ترین محصولات عکس اپ می باشد جنس بوم از نوعی پارچه‌ی مختص  نقاشی است (پارچه‌ای که روی بوم‌های نقاشی می‌کشند) که دارای بافت نامنظم و پراکنده بوده و چاپ

عکس و تصویر بر روی آن بسیار زیبا، چشمگیر و ماندگار می‌گردد

چاپ روی بوم

شما میتوانید با استفاده از چاپ روی بوم یا به عبارتی چاپ رو پارچه تصاویر مورد نظر خود را روی تابلو های نقاشی چاپ کرده و آن ها را به چشم یک اثر هنری نگاه کنید. چاپ کنواس به دلیل خصوصیات ظاهری و شباهت بسیار زیاد به نقاشی رنگ روغن کاربرد زیادی در تزئین محیط منزل یا محیط کار شما دارد و زیبایی چشم نوازی را به این محیط ها می دهد.
جنس بوم ها از پارچه های دارای تار و پود می باشد که روی این پارچه پوشش سفید رنگی قرار دارد که چاپ روی آن را راحت می کند و به زیبا تر شدن و بالارفتن کیفیت چاپ تابلو کمک فراوانی میکند.

 

چاپ روی بوم
عکس ها بعد از چاپ روی بوم نقاشی در عکس اپ  بر روی یک کلاف چوبی کشیده شده و با منگنه آن  را بر روی این چهار چوب چوبی وصل می نماییم.
البته شما میتوانید برای زیبا تر شدن کار و بهتر به چشم خوردن در کنار چاپ روی بوم نقاشی یک عدد قاب معلق نیز سفارش دهید تا زیبایی تابلو خود را چند برابر نمایید.
چاپ روی بوم نقاشی در دو مدل می باشد که یکی چاپ روی بوم طبیعی میباشد و دیگری چاپ روی بوم مصنوعی می باشد. جنس چاپ روی بوم نقاشی طبیعی از کتان می باشد و ماندگاری رنگ روی چاپ بوم طبیعی مادام العمر است. و همچنین هزینه چاپ روی بوم طبیعی از چاپ روی بوم مصنوعی بالا تر می باشد.
چاپ روی بوم نقاشی مصنوعی نسبت به بوم نقاشی طبیعی مقاومت کمتری در برابر آب دارد البته ذکر این نکته ضروری است که جنس بوم مصنوعی از پلی استر می باشد و پلی استر به خودی خود مقاومت بالایی در برابر آب دارد. و همچنین بوم مصنوعی نسبت به بوم طبیعی ماندگاری پایین تری دارد.

 

چاپ روی بوم
تفاوت کنواس ها علاوه بر اندازه عرض آن ها، در نوع و تکنولوژی چاپ آن ها نیز می باشد. بوم مصنوعی تقریبا نیمه براق است. و بوم طبیعی به سفارش شما مات و یا براق می باشد. چاپ روی کنواس طبیعی براق جلوه بیشتری نسبت به کنواس طبیعی مات دارد. اگر چاپ در کنواس مات به شفافیت نوع براق آن نیست، دلیلش این است که مقداری از رنگ ها به خورد بافت کنواس می رود.

  منبع خبر

  چاپ عکس آنلاین

  چاپ عکس آنلاین

  عکس اَپ بزرگترین ، کاملترین و حرفه ای ترین مجتمع چاپ عکس ، تخته شاسی و تولید آلبوم در کشور می باشد.

   نظرات