فواید استفاده از ربات افزایش فالوور و لایک اینستاگرام

فواید استفاده از ربات افزایش فالوور و لایک اینستاگرام


با توجه به گسترش دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی همواره مسئله افزایش فالوور و لایک در اینستاگرام یکی از دغدغه‌های برندها بوده است اما با  استفاده از ربات افزایش فالوور و لایک در اینستاگرام بسیاری از این مسائل حل می‌شود در این مقاله از بلاگ آژانس دیجیتال مارکتینگ راز به پنج فایده اصلی که برندها را مجاب می‌کند تا از ربات‌ها استفاده کنند اشاره خواهیم کرد.

 1. افزایش تعامل با فالوورها

اساسی‌ترین هدف در عملکرد ربات‌ افزایش فالوور و لایک در اینستاگرام ایجاد تعامل با کاربران است؛ بنابراین عملکرد ربات افزایش فالوور و لایک در اینستاگرام باید در حجم وسیعی انجام شود و از عهده شخص خارج است. اکثر کاربران از اینکه پست‌هایشان لایک و فالوو شوند استقبال می‌کنند و متعاقبا به دنبال آن پیج موردنظر را لایک و فالو می‌کنند، به عنوان مثال هنگامی که برای ربات افزایش فالوور و لایک در اینستاگرام هشتگ هنر را تعریف می‌کنیم، ربات به صورت اتوماتیک با توجه به قوانین شادوبن برخی از پیج‌ها را فالوو، لایک و کامنت‌گذاری می‌کند به دنبال این عمل، کاربران عکس العملی خواهند داشت و توجه آن را معطوف خدمات پیج مرجع می‌کند و به همین راحتی ربات افزایش فالوور و لایک در اینستاگرام عملکرد خود را در حجم وسیعی انجام می‌دهد.

 1. صرفه جویی در مدیریت زمان

امروزه اینستاگرام دارای ۱ بیلیون کاربر دارد و می‌توان به جرات گفت که به ازای هر کاربر بازاری خام برای عرضه خدمات و محصولات برندها وجود دارد بنابراین در این نوع بازاریابی حضور مداوم و تعامل با کاربران الزامی است. لاک کردن، فالو کردن، کامنت گذاشتن و... از مواردی هستند که باید برای ارتباط با مخاطبین در نظر داشت ولی اگر این کار را بخواهید به صورت شخصی انجام دهید باید زمان زیادی را صرف این موضوع کنید بنابراین بهتر است یک ربات افزایش فالوور و لایک اینستاگرام که مبتنی بر قوانین اینستاگرام است را برای اکانت خود تعریف کنید تا هم به سلامت چشمان خود کمک کرده باشید هم اینکه در زمان صرفه جویی کنید.

 1. افزایش فالوور توسط ربات

یکی از رایج‌ترین سوالاتی که کاربران در ابتدای بازاریابی اینستاگرامی خود با ما در میان می‌گذارند  در رابطه با چگونگی افزایش فالوور و لایک‌ها در اینستاگرام است یا اینکه چگونه کابران واقعی جذب کنیم؛  پاسخ به این سوال افزایش تعامل با کاربران و معرفی بیشتر به منظور آشنایی آن‌ها با برند مربوطه است، که در این بین ربات افزایش فالوور و لایک در اینستاگرام می‌تواند در زمانی کوتاه و با هزینه‌ای کم عملیات افزایش فالوور و لایک در اینستاگرام را انجام دهد.

 1. ربات‌های همیشه آنلاین

ربات‌ افزایش فالوور و لایک در اینستاگرام در هر زمانی عملکردهای تعریف شده را اجرایی می‌کند و نیازی نیست که کابر با شب‌ زنده داری به دنبال جذب فالوور باشد، فقط کافی است برای ربات طبق قوانین شادوبن اینستاگرام تعداد لایک، فالوو، آنفالو، زمان، هشتگ و پیج‌های هدف را تعریف کنید. نکته قابل توجه این است که در زمان فعالیت ربات افزایش فالوور و لایک در اینستاگرام نیازی نیست حتما آنلاین باشد و فقط برای آنالیز و تحلیل عملکرد آن باید وارد اکانت کاربری خود شوید.

 1. زمانبندی ارسال پست‌ها

از دیگر ویژگی‌های ربات افزایش فالوور و لایک در اینستاگرام ارسال محتوا در زمان‌های تعیین شده است؛ به اینصورت که محتوای تولید شده در ربات افزایش فالوور و لایک در اینستاگرام بارگذاری می‌شود و در زمان‌هایی که کاربر تعریف می‌کند بدون نیاز به اینترنت ربات به صورت خودکار پست‌، استوری، لایو و IGTV را در پیج اینستاگرام منتشر می‌کند. پس با استفاده از این قابلیت کافی است با یک تقویم محتوایی، پست‌ها را آماده کرده و در اختیار ربات افزایش فالوور و لایک در اینستاگرام قرار داده تا در زمان مناسب آن‌ها را منتشر کند.

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و اضافه کردن ربات افزایش فالوور لایک در اینستاگرام به سایت رازگرم مراجعه کنید و تعداد فالوور و لایک صفحه‌ی خود را در بهترین زمان و کیفیت افزایش دهید.

هیجان زده خواهید شد!

لینک اصل خبر در سایت آژانس دیجیتال مارکتینگ راز

  منبع خبر

  آژانس دیجیتال مارکتینگ راز

  آژانس دیجیتال مارکتینگ راز

  ارائه دهنده فول سرویس خدمات بازاریابی آنلاین

   نظرات