بازدید نماینده مجلس شورای اسلامی از مرکز رشد واحدهای فناور محلات و نیم ور

حجت الاسلام و المسلمین دکتر سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی روز دوشنبه ۶ بهمن ماه ۱۳۹۹ با حضور در دفتر مرکز رشد ، از این مرکز و واحدهای فناور مستقر در آن بازدید کرد.

در این بازدید سلیمی ضمن دیدار و گفتگو با واحدهای فناور مستقر در مرکز رشد بیان کرد : فعالیت ها و اقدامات انجام شده در مرکز رشد واحدهای فناور محلات و نیم ور قابل تقدیر است و امیدوارم برنامه ها با شتاب و سرعت بیشتری انجام شود.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به برقراری ارتباط مرکز رشد با دانشگاه های سطح شهرستان افزود : انعقاد تفاهم نامه همکاری و شناسایی دانش آموختگان رشته های مختلف در دانشگاه های شهرستان محلات ، زمینه ی حمایت هر چه بیشتر از اشتغال و کسب و کار جوانان خصوصاً جوانان تحصیل کرده و دانشگاهی را فراهم می آورد.

وی معرفی حمایت ها و خدمات قابل ارائه و نیز انعکاس فعالیت ها و اقدامات مرکز رشد را بسیار مهم دانست و بر بهره گیری از فضای مجازی و کانال های ارتباطی جهت آشنایی بیشتر و گسترده تر کسب و کارهای نوپا و صاحبان ایده با خدمات این مرکز تاکید کرد.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی مزیت و توانمندی شهرستان محلات را دو حوزه صنایع سنگ تزئینی و گل و گیاهان زینتی برشمرد و افزود : مرکز رشد می تواند ضمن ورود جدی به این حوزه ها با برقراری ارتباط موثر و مستمر با ذینفعان این صنایع در بخش دولتی و بخش خصوصی ، طرح ها و فناوری های جدید را شناسایی و جذب کند.

لینک اصل خبر در سایت مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان محلات و نیم ور

  منبع خبر

  مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان محلات و نیم ور

  مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان محلات و نیم ور

  مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان محلات و نیم ور یک مرکز رشد در شهر محلات می باشد

   نظرات