بازدید دکتر مونسان وزیر گردشگری از مرکز...

بازدید دکتر مونسان وزیر گردشگری از مرکز...

بازدید دکتر مونسان وزیر گردشگری از مرکز تجاری، تفریحی و اقامتی بوشهرمال

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ظهر امروز دوشنبه ۱۳ بهمن ۹۹ از مرکز تجاری، تفریحی و اقامتی بوشهر‌مال بازدید کرد .

روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی بوشهر، دکتر علی‌اصغر مونسان در این بازدید ضمن خداقوت به مجموعه اجرایی این پروژه، گفت: «این پروژه می‌تواند کمک بسیار زیادی به توسعه گردشگری، اقامتی و تفریحی داشته باشد چرا که بوشهر را مردم کشور به‌عنوان مقصد گردشگری انتخاب کرده‌اند.»

او افزود: «تلاش کنید که این مجموعه ارزشمند بر اساس سلیقه امروز مردم ساخته شود و به بهره‌برداری برسد، همچنین با توجه به وجود سالن‌های مختلف اجرا در این پروژه، اجرایی شدن آن‌ها باید به نحوی باشد که مورد استقبال علاقه‌مندان باشد.»

این مرکز تجاری، تفریحی و اقامتی با حجم سرمایه‌گذاری ۸۰۰میلیارد ریال در حال ساخت است که فاز اول آن با پیش‌بینی انجام شده طی مدت ۲۰ ماه به بهره‌برداری خواهد رسید.

این پروژه دارای سه فاز است که در فاز دوم آن از معماری بافت بندر بوشهر و اجرای عین به عین عمارت‌ها استفاده خواهد شد.

قسمت‌های مختلف مرکز تجاری، تفریحی و اقامتی بوشهرمال گالری‌های مختلف نمایشگاهی، سالن‌های نمایش و پلاتوهای تاتر، فروشگاه، میدان اجرای آیین‌های سنتی، شهربازی، هتل و باشگاه‌های ورزشی خواهد بود.

به گفته مدیر این پروژه ۵۷۰۰ میلیارد ریال دیگر باید به حجم سرمایه‌گذاری اولیه این پروژه اضافه شود و پیش‌بینی شده به‌طور مستقیم در این مرکز برای ۲۵۰۰ نفر ایجاد اشتغال شود.

منبع: پایگاه خبری میراث آریا

لینک اصل خبر در سایت تجارت طلایی نیک روش

  منبع خبر

  تجارت طلایی نیک روش

  تجارت طلایی نیک روش

  تجارت طلایی نیک روش یک شرکت در شهر تهران می باشد

   نظرات