پاتیناژ، هدیه‌ای دیگر از میکامال به...

پاتیناژ، هدیه‌ای دیگر از میکامال به...

پاتیناژ، هدیه‌ای دیگر از میکامال به گردشگری کیش

سالن پاتیناژِ میکامال، به‌عنوان یک جاذبه‌ی گردشگری مستقل، همزمان با افتتاح این مجموعه بزرگ تجاری و تفریحی پذیرای ساکنان و مسافران کیش خواهد بود .


پاتیناژ میکامال اولین پیست اسکی روی یخ ایران در ابعاد استاندارد بازی‌های جهانی است که قابلیت تبدیل به سالن آمفی‌تئاتر را دارد. این مجموعه در طبقه‌ی چهارم میکامال واقع شده و ضمن ایجاد فضایی استاندارد برای اسکیت عمومی روی یخ، اسکیت نمایشی و هاکی روی یخ، می‌تواند میزبان تمرینات و مسابقات ملی و بین‌المللی نیز باشد .


زمین پاتیناژ میکامال به‌وسعت ۱۸۰۰ متر مربع و مطابق با ابعاد و استانداردهای برگزاری مسابقات المپیک با مشاوره و طراحی شرکت ایتالیایی Industrial Frigo و شرکت بلژیکی KCC ساخته شده است .


سالن پاتیناژ میکامال طوری طراحی شده که با استفاده از نوعی پوشش ویژه روی سطح آن، در زمانی کوتاه به فضایی برای برگزاری همایش‌ها یا کنسرت‌های موسیقی با ظرفیت ۱۲۰۰ نفر تبدیل می‌شود .


به این ترتیب با افتتاح میکامال علاوه بر جاذبه‌های خرید، امکانات فرهنگی و گردشگری علمی، می‌توان گردشگری ورزشی را نیز به فهرست جذابیت‌هایی افزود که این مجموعه‌ی تجاری و تفریحی به گردشگری کیش هدیه می‌کند

لینک اصل خبر در سایت تجارت طلایی نیک روش

  منبع خبر

  تجارت طلایی نیک روش

  تجارت طلایی نیک روش

  تجارت طلایی نیک روش یک شرکت در شهر تهران می باشد

   نظرات