همه چیز درباره رقابت استارتاپی اینوتکس پیچ/استان بوشهر میزبان ایده‌های برترحمید باشی مدیر فن بازار استان بوشهر گفت: اینوتکس پیچ یکی از رویدادهای جانبی نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱ است که برای سومین سالِ متوالی رقابتی بزرگ بین استارتاپ‌های سراسر کشور برگزار می‌کند.

مدیر موسسات و بازاریابی پارک علم و فناوری خلیج‌فارس استان بوشهر بیان کرد: مرحله نخست این رقابت‌ها از بهمن‌ماه تا اردیبهشت‌ماه سال ۱۴۰۰ در ۶ شهر ایران (قزوین، تبریز، همدان، کرمان، بوشهر و تهران) برگزار و ایده‌های برتر هر شهر به انتخاب داوران محلی مشخص خواهند شد.

وی توضیح داد: در ادامه از استارتاپ‌های برگزیده شده در مرحله مقدماتی (۲ الی ۳ استارتاپ از هر شهر) به‌منظور حضور در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱ و نیز شرکت در رقابت‌های نیمه‌نهایی و نهایی دعوت به عمل می‌آید؛ در این مرحله، استارتاپ‌ها ضمن بهره‌مندی از فرصت حضور در دورهٔ پیش - شتاب‌دهی مخصوص اینوتکس، امکان بهره‌مندی از خدمات ویژه (از قبیل فضای کار اشتراکی رایگان، خدمات مربوط به سیستم‌های پرداخت آنلاین و ...) را به‌منظور توسعه کسب‌وکار و آمادگی بیشتر برای شرکت در رقابت نهایی را خواهند داشت.

مدیر فن بازار استان بوشهر تاکید کرد: به تیم‌های منتخب علاوه بر کمک‌هزینهٔ حضور در رویداد نهایی تهران، غرفه نمایشگاهی نیز تعلق خواهد گرفت.

باشی تصریح کرد: امسال برای اولین‌بار رقابت نهایی بین استارتاپ‌ها در قالب Battle (نبرد استارتاپی) اتفاق خواهد افتاد، در اینوتکس بتل، استارتاپ‌ها علاوه بر معرفی محصولات یا خدمات خود، دوبه‌دو به بحث و مناظره با یکدیگر خواهند پرداخت تا در نهایت برترین استارتاپ‌ها از دیدگاه داوران و مخاطبان انتخاب شود.

مدیر موسسات و بازاریابی پارک علم و فناوری خلیج‌فارس اشاره کرد: این رویداد با اهداف «سرمایه‌گذاری و معرفی فرصت‌های نوین سرمایه‌گذاری به صاحبان سرمایه و فرهنگ‌سازی در حوزه سرمایه‌گذاری»، «افزایش همکاری و مشارکت بین بازیگران کلیدی زیست‌بوم فناوری و نوآوری» و «افزایش شبکه‌سازی و تولید محتوا در این زیست‌بوم» برگزار می‌شود.

گفتنی است برای شرکت در رویداد رقابت استارتاپی اینوتکس پیچ، می‌توانید به آدرس pitch.inotex.com مراجعه کرده و رایگان ثبت‌نام کنید.

شایان‌ذکر است پس از رقابت در این مرحله، فینالِ جدید رویداد اینوتکس پیچ تحت عنوان INOTEX Battle آغاز خواهد شد.

لینک اصل خبر در سایت پارک علم وفناوری خلیج فارس (بوشهر)

  منبع خبر

  پارک علم وفناوری خلیج فارس (بوشهر)

  پارک علم وفناوری خلیج فارس (بوشهر)

  پارک علم وفناوری خلیج فارس (بوشهر) یک پارک علم و فناوری در شهر بوشهر می باشد

   نظرات