مهلت ارسال آثار به دوازدهمین جشنواره ملی رسانه های دیجیتال تا ۱۵ تیر

مهلت ارسال آثار به دوازدهمین جشنواره ملی رسانه های دیجیتال تا ۱۵ تیر

دوازدهمین جشنواره ملی رسانه‌های دیجیتال به عنوان بزرگترین رویداد شناسایی و معرفی آثار و فعالان فرهنگی، هنری و رسانه‌ای دیجیتال همزمان با عید فطر شروع شده و فرآیند ثبت و دریافت آثار تا ۱۵ تیرماه ادامه خواهد داشت.

مراسم اختتامیه این جشنواره نیز همزمان با ایام عید غدیر در هفته اول مرداد ماه برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی دبیر اجرایی دوازدهمین جشنواره ملی رسانه‌های دیجیتال گفت: فرایند ثبت و دریافت آثار این دوره از جشنواره رسانه‌های دیجیتال که در بستر پلتفرم پلتزار برگزار می‌شود تا ۱۵ تیرماه ادامه خواهد داشت.

اصغر امیرنیا با اشاره به اینکه امسال دومین دوره ای است که جشنواره رویکرد محتوایی دارد، افزود: هشت موضوع «انقلاب اسلامی و مقاومت (با محوریت نقش شهید حاج قاسم سلیمانی)»، «خانواده و سبک زندگی»، «اقوام، فرهنگ محلی و گردشگری»، «مسجد و مناسک دینی»، «امید، تفریح و نشاط اجتماعی»، «سواد رسانه‌ای و زیست مجازی»، «حکمرانی و مدیریت فرهنگی» و «خدمات مطالعاتی، آموزشی و پژوهشی» محورهای اصلی جشنواره هستند.

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر این موضوعات و با توجه به شرایط و تحولات یکسال گذشته، موضوع «روایت کرونا در فضای مجازی» به عنوان موضوع ویژه جشنواره انتخاب شده است.
امیرنیا گفت: آثار شرکت کننده در جشنواره دوازدهم رسانه های دیجیتال در قالب‌های
««پایگاه‌های اینترنتی»، «نرم‌افزارهای تلفن همراه»، «محتوای دیجیتال»، «بازی‌های رایانه‌ای»، «پویانمایی و هنرهای دیجیتال» و «شبکه‌های اجتماعی» »
بررسی خواهند شد.

وی تصریح  کرد: همه فرآیندهای جشنواره امسال اعم از ثبت‌نام، دریافت آثار، داوری و انتخاب برگزیدگان به صورت مجازی و بر بستر سامانه پلتزار (شبکه تعاملی و توانمندسازی فعالان کسب و کارهای دیجیتال) انجام خواهد شد و صاحبان بسترهای تولید و نشر، نرم‌افزار‌های تلفن همراه، بازی‌های رایانه‌ای و محتواهای دیجیتال می‌توانند با مراجعه به سامانه www.platzaar.ir در این جشنواره شرکت کنند.

به گفته امیرنیا، این اقدام، سبب خواهد شد برگزاری جشنواره از یک فرایند مقطعی خارج شده و امکان یک تعامل مستمر و پایدار میان فعالان را ایجاد کرده و قابلیت‌های کسب و کاری را برای آنها فراهم خواهد کرد.

مراسم اختتامیه دوازدهمین جشنواره رسانه‌های دیجیتال وزارت ارشاد  همزمان با ایام عید غدیر در هفته اول مردادماه امسال برگزار خواهد شد. لینک اصل خبر در سایت اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی

    منبع خبر

    اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی

    اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی

    اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی یک انجمن در شهر تهران می باشد

    نظرات