مشارکت کنندگان طرح منش از مجتمع نوآوری پارک کرمانشاه بازدید کردند

علاقمندن به فعالیت های استارت آپی و مشارکت کنندگان در برنامه مرکز نوآوری و شتابدهی پارک علم و فناوری کرمانشاه، از مجتمع نوآوری این پارک بازدید به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری جهاد دانشگاهی کرمانشاه، جوانان علاقمند به کار آفرینی که در مرکز نوآوری و شتابدهی پارک علم و فناوری کرمانشاه مشارکت جدی داشته اند در برنامه دیدار از فاز نوآوری طرح منش، از شرکت های فعال مجتمع نوآوری پارک کرمانشاه بازدید کردند.

در جریان این بازدید، افراد یاد شده از شرکت جهان باتری غرب، شرکت دانش زیست دریا، شرکت مهر فناوران تابش، شرکت نیکو تراش آروین و گروه صنعتی آبیز قطره بازدید به عمل آورده و از نزدیک با ماهیت فعالیت این کسب و کار های آشنا شدند.

علاقمندان به کسب و کارهای نو، در جریان این رویداد و در مصاحبت با مدیران عامل این شرکت ها، با فعالیت ها استارت آپی بیش از پیش آشنا شدند.

رویداد دیدار برنامه شتابدهی کسب و کارهای فناورانه جوانان استان کرمانشاه، فرصت مناسبی است تا علاقمندان به راه اندازی کسب و کارهای جدید با فعالیت کارآفرینانی دیگر که از قبل به این حوزه ورود کرده اند آشنا شده و با محاسن و مشکلات این حوزه به شکل ملموس تری آشنا شوند.

گفتنی است؛ برنامه مرکز نوآوری و شتابدهی پارک علم و فناوری کرمانشاه پس از طی فاز ترویجی در حال حاضر در فاز نوآوری برنامه های خود را پیش می برد

لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری جهاد دانشگاهی کرمانشاه

  منبع خبر

  پارک علم و فناوری جهاد دانشگاهی کرمانشاه

  پارک علم و فناوری جهاد دانشگاهی کرمانشاه

  پارک علم و فناوری جهاد دانشگاهی کرمانشاه یک پارک علم و فناوری در شهر کرمانشاه می باشد

   نظرات