روابط عمومی؛ کنشگری، مسئولیت اجتماعی


رئیس شورای سیاست‌گذاری هفته روابط‌عمومی ادامه داد: با توجه به جمع‌بندی نظرات کمیته نامگذاری روزهای هفته روابط‌عمومی، بیت «چو غنچه گر چه فروبستگیست کار جهان / تو همچو باد بهاری گره‌گشا می‌باش» به عنوان شعار محوری دهمین دوره هفته روابط‌عمومی انتخاب شد تا تاکیدی باشد بر اهمیت فرهنگ و همچنین نقش گره‌گشایی روابط‌ عمومی از مردم و ایجاد شکوفایی در کشور در عین وجود مشکلات و پیچیدگی‌های موجود.

به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان رضوی، رئیس شورای سیاست‌گذاری هفته روابط‌ عمومی ضمن اعلام شعار محوری و اسامی روزهای دهمین هفته روابط‌ عمومی گفت هفته روابط‌ عمومی سال ۱۴۰۱ با رویکرد آشنایی مردم و مدیران ارشد با کارکردهای روابط‌ عمومی در کاهش مشکلات سازمان‌ها و موسسات دولتی و خصوصی برگزار خواهد شد.

به گزارش دبیرخانه دائمی ستاد برگزاری هفته روابط‌ عمومی، سید‌غلامرضا کاظمی‌دینان با بیان اینکه شعار و نام این رویداد باید با توجه به موضوعات و نیازهای روز جامعه انتخاب شود، گفت: شعار دهمین دوره برگزاری هفته روابط‌عمومی متفاوت از دوره‌های گذشته که گزاره‌ای خبری بود، یک بیت شعر از غزلیات حافظ انتخاب شد.

رئیس شورای سیاست‌گذاری هفته روابط‌عمومی ادامه داد: با توجه به جمع‌بندی نظرات کمیته نامگذاری روزهای هفته روابط‌عمومی، بیت « چو غنچه گر چه فروبستگیست کار جهان / تو همچو باد بهاری گره‌گشا می‌باش » به عنوان شعار محوری دهمین دوره هفته روابط‌عمومی انتخاب شد تا تاکیدی باشد بر اهمیت فرهنگ و همچنین نقش گره‌گشایی روابط‌ عمومی از مردم و ایجاد شکوفایی در کشور در عین وجود مشکلات و پیچیدگی‌های موجود.

او در ادامه با اشاره به جلسه‌ای که با حضور تعدادی از اعضای شورای سیاستگذاری هفته روابط‌ عمومی و نمایندگان انجمن‌ها و تشکل‌های روابط‌ عمومی برگزار شد، گفت: در این نشست پس از بحث و مشورت‌‌های صورت گرفته پیرامون انتخاب اسامی روزهای هفته تلاش شد تا عناوین منتخب بیانگر دغدغه‌ها، نیازها، موضوعات روز جامعه و امید‌آفرینی و ایجاد انگیزه باشند.

کاظمی دینان عناوین روزهای دهمین هفته روابط‌عمومی بدین شرح اعلام کرد:

۱۴۰۱/۰۲/۲۵روابط‌ عمومی؛ حکمرانی خوب، مشارکت کارآمد

۱۴۰۱/۰۲/۲۶ روابط‌ عمومی؛ اخلاق‌مداری، اعتماد اجتماعی

۱۴۰۱/۰۲/۲۷ روابط‌ عمومی؛ کنشگری، مسئولیت اجتماعی

۱۴۰۱/۰۲/۲۸ روابط‌ عمومی؛ دیپلماسی عمومی، انگاره ملی

۱۴۰۱/۰۲/۲۹ روابط‌ عمومی؛ کرامت انسانی، همدلی اجتماعی

۱۴۰۱/۰۲/۳۰ روابط‌ عمومی؛ امیدآفرینی، آینده بهتر

۱۴۰۱/۰۲/۳۱ روابط‌ عمومی؛ تولید، دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین

در این جلسه، خسرو رفیعی، سعید معادی، منصور ساعی، حسن خسروی، امیرعباس تقی‌پور، بهروز تقی‌پور، علی ورامینی و یگانه قاسمی حضور داشتند.لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری خراسان رضوی

منبع خبر

پارک علم و فناوری خراسان رضوی

پارک علم و فناوری خراسان رضوی

پارک علم و فناوری خراسان رضوی یک پارک علم و فناوری در شهر مشهد می باشد

    نظرات