طرح مشترک احصاء و پیگیری مشکلات شرکت‌های فناور آغاز شد

طرح مشترک احصاء و پیگیری مشکلات شرکت‌های فناور آغاز شد

طرح مشترک احصاء و پیگیری مشکلات شرکت‌های فناور آغاز شد

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان قم، مدیرکل بازرسی استان قم در بازدید از پارک علم و فناوری استان بر پیگیری اجرای طرح مشترک احصاء و پیگیری مشکلات شرکت‌های فناور، دانش‌بنیان و خلاق استان قم تاکید کرد.
حجت الاسلام و المسلمین محمود طالبی به همراه جمعی از سربازرسان استان با حضور در پارک در جریان برنامه ها و فعالیت های شرکت های فناور عضو پارک قرار گرفته و بر رفع نیازها و درخواست های این نوع شرکت ها تاکید کرد.
مدیرکل بازرسی استان قم با بیان اینکه باید منویات مقام معظم رهبری در حوزه توسعه اقتصاد دانش بنیان به نحو مطلوب اجرا شود گفت: حمایت از شرکت های فناور استان سبب خواهد شد که ظرفیت های فناوری آنها شکوفا شده و بستر رشد و توسعه اقتصاد دانش بنیان فراهم شود.
وی با تاکید بر اینکه دستگاه های اجرایی استان باید از ظرفیت های شرکت های دانش بنیان استفاده کنند گفت: همیشه تاکید داشته ایم که استان باید نیازهای مختلف خود را از طریق ظرفیت های بومی برطرف کند و نباید صاحبان صنعت و تولید بومی استان از اولویت دستگاه های اجرایی خارج شوند.
در بخشی از این بازدید،  مدیر کل و گروه سربازرسان استان در جریان فعالیت ها و درخواست های واحدهای فناور دانش بنیان توسعه و درمان فرتاک و مانا هوش دانش آزما قرار گرفته و مقرر شد با ایجاد  گروه های بازرسی و با حضور سربازرسان تخصصی  مشکلاتی مانند مسائل بانکی، مالیاتی، گمرکی، بیمه‌ای و… شرکت های فناور را احصا و پیگیری شود.
واحدهای فناوری متقاضی برای نوبت گیری و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی اینترنتی: WWW.qomstp.ir/bazresi مراجعه کنند.


لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری قم

منبع خبر

پارک علم و فناوری قم

پارک علم و فناوری قم

پارک علم و فناوری قم یک پارک علم و فناوری در شهر قم می باشد

    نظرات