جلسه پیگیری جذب اعتبارات بند الف تبصره ۱۸ پارک علم و فناوری لرستان

جلسه پیگیری جذب اعتبارات بند الف تبصره ۱۸ پارک علم و فناوری لرستان

جلسه پیگیری جذب اعتبارات بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۱۴۰۰ فناوران پارک علم و فناوری لرستان به منظور بررسی مشکلات پیش‌روی فناوران جهت دریافت تسهیلات و همچنین علل عدم جذب این تسهیلات برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت عتف به نقل از پارک علم و فناوری لرستان، جلسه پیگیری جذب اعتبارات بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۱۴۰۰ بخش فناوران پارک علم و فناوری لرستان با حضور نماینده استانداری لرستان، نماینده سازمان امور اقتصاد و دارایی، نماینده بانک تجارت استان و نمایندگان واحد‌های فناور متقاضی دریافت تسهیلات تبصره ۱۸ در محل این پارک برگزار شد.

امین حسنوند؛ معاون پشتیبانی و فناوری پارک علم و فناوری لرستان بیان داشت: پرونده تسهیلات فناوران این پارک جهت اخذ تسهیلات تبصره ۱۸ به مبلغی بالغ بر ۶۰ میلیارد تومان مورد تصویب قرار گرفته که تعداد ۱۷ پرونده جهت پرداخت به بانک تجارت و مابقی آن ها به بانک آینده ارجاع شده است.

در این جلسه مشکلات پیش‌روی فناوران جهت دریافت تسهیلات و همچنین علل عدم جذب این تسهیلات طرح و بررسی شد.

نماینده بانک تجارت ضمن دادن قول همکاری جهت حل این مشکلات گفت: به منظور تسریع در روند کار، یک نفر کارشناس ثابت در بانک تجارت پرونده این تسهیلات را به صورت خاص و خارج از نوبت انجام خواهد داد.

نماینده بانک آینده در جلسه حضور نداشت و معاونت پشتیبانی و فناوری پارک علم و فناوری لرستان در خصوص نحوه تعامل این بانک گفت: رایزنی ها و مکاتباتی با مقامات ذیربط در سطوح استانی و کشوری انجام شده و امید است این پیگیری ها منجر به حصول نتیجه مطلوب شود.

لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری استان لرستان

منبع خبر

پارک علم و فناوری استان لرستان

پارک علم و فناوری استان لرستان

پارک علم و فناوری استان لرستان یک پارک علم و فناوری در شهر خرم آباد می باشد

    نظرات