اولین رویداد " توسعه بازار محصولات دانش بنیان و فناور در بخش دولتی" در کرمانشاه برگزار می شود

اولین رویداد " توسعه بازار محصولات دانش بنیان و فناور در بخش دولتی" در کرمانشاه برگزار می شود

رییس پارک علم و فناوری کرمانشاه از برگزاری اولین رویداد توسعه بازار محصولات دانش بنیان و فناور در بخش دولتی در استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری کرمانشاه دکتر سیامک آزادی با اشاره به نامگذاری سال جدید به نام سال "تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین" و تاکید مقام معظم رهبری بر لزوم حمایت هرچه بیشتر از شرکت های دانش بنیان، گفت: در همین راستا یکی از اولویت های امسال پارک علم و فناوری کرمانشاه را شناسایی و رفع مشکلات و چالش‌های شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور قرار داده ایم.

وی از حوزه بازاریابی و فروش به عنوان یکی از مهم ترین چالش‌های این شرکت ها یاد کرد و افزود: عمده شرکت‌های دانش بنیان و واحدهای فناور در بحث فروش و بازاریابی بویژه در بخش دولتی دچار چالش هستند و در همین راستا برگزاری رویداد "توسعه بازار محصولات دانش بنیان و فناور در بخش دولتی" را در دستور کار قرار دادیم.

آزادی گفت: در این رویداد شرکت های دانش بنیان و فناور و مدیران بخش های دولتی حضور خواهند یافت و شرکت ها به ارائه و معرفی محصولات خود می پردازند.

وی افزود: همچنین دراین رویداد فضای لازم برای تعریف همکاری‌های مشترک میان شرکت های دانش بنیان و فناور و بخش دولتی ایجاد می شود و پیشنهادهایی نیز از سوی شرکت ها برای رفع چالش های بخش دولتی مطرح خواهد شد.

رییس پارک علم و فناوری کرمانشاه با دعوت از تمامی شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور استان برای شرکت در این رویداد، گفت: علاقمندان می توانند فرم درخواست خود را از سایت پارک علم و فناوری کرمانشاه دریافت کرده و پس از تکمیل آن را به آدرس الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال کنند.

آزادی با اشاره به برگزاری این رویداد طی یکماه آینده ابراز امیدواری کرد: برگزاری این رویداد بتواند به تامین بخش قابل توجهی از نیازهای بخش دولتی در استان کمک کرده و گام موثری برای توسعه بازار فروش محصولات دانش بنیان و فناور استان باشد.

لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری جهاد دانشگاهی کرمانشاه

منبع خبر

پارک علم و فناوری جهاد دانشگاهی کرمانشاه

پارک علم و فناوری جهاد دانشگاهی کرمانشاه

پارک علم و فناوری جهاد دانشگاهی کرمانشاه یک پارک علم و فناوری در شهر کرمانشاه می باشد

    نظرات