طرح دستیار فناوری در پارک علم و فناوری لرستان اجرایی می شود

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری لرستان، جلسات مصاحبه دانشجویان متقاضی طرح دستیار فناوری در شرکتهای عضو پارک علم و فناوری لرستان به مدت ۲ روز در روزهای یکشنبه مورخ ۲۶/۰۴/۱۴۰۱ و سه شنبه مورخ ۲۸/۰۴/۱۴۰۱ برگزار شد.

سرپرست پارک علم و فناوری لرستان بیان کرد: جهت آشنایی دانشجویان با مباحث نوآوری و فناوری، دو طرح دستیار فناوری و طرح جوانه توسط پارک علم و فناوری لرستان در استان در حال اجراست. در طرح دستیار فناوری دانشجویان به عنوان دستیار و همکار در محل شرکت های دانش بنیان و فناور مستقر در این پارک مشغول به فعالیت می شوند.

فرهاد نامداری تشریح کرد: تاکنون تعداد ۱۸۰ دانشجو و ۴۳ شرکت فناور برای مشارکت در طرح دستیار فناوری اعلام آمادگی کرده‌اند. این دانشجویان در بازه زمانی شش ماهه و ۳۰۰ ساعته و با پرداخت مبلغی در شرکت های فناور دوره کارورزی خود را سپری خواهند نمود. شروع دوره کاری این دانشجویان از اول مردادماه لغایت پایان بهمن ماه ۱۴۰۱ خواهد بود.

وی ابراز امیدواری کرد با اجرای این طرح، دانشجویان مهارت‌های مرتبط با کارآفرینی، کار تیمی و روند تجاری سازی نتایج تحقیقات و ایده های فناورانه خود را به دست آورند.

لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری استان لرستان

منبع خبر

پارک علم و فناوری استان لرستان

پارک علم و فناوری استان لرستان

پارک علم و فناوری استان لرستان یک پارک علم و فناوری در شهر خرم آباد می باشد

    نظرات