نشست سرپرست مرکز رشد فناوری نیشابور با رییس پژوهشسرای دانش آموزی نیشابور

نشست سرپرست مرکز رشد فناوری نیشابور با رییس پژوهشسرای دانش آموزی نیشابور


جلسه هم اندیشی سرپرست مرکز رشد فناوری نیشابور با رییس محترم پژوهشسرای دانش آموزی نیشابور در راستای برنامه ریزی برای حمایت از فعالیتهای نوآورانه دانش آموزی با مشارکت مرکز رشد فناوری نیشابور برگزار گردید.

به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین الملل پارک علمو فناوری خراسان رضوی ، جلسه هم اندیشی سرپرست مرکز رشد فناوری نیشابور با رییس محترم پژوهشسرای دانش آموزی نیشابور در راستای برنامه ریزی برای حمایت از فعالیتهای نوآورانه دانش آموزی با مشارکت مرکز رشد فناوری نیشابور برگزار گردید.

سرپرست مرکز رشد فناوری نیشابور ، با اشاره به همکاری های صورت گرفته تا کنون با پژوهشسرای دانش آموزی نیشابور به ویژه در راستای حمایت از طرح های خلاقانه و نوآورانه دانش آموزان ،بر افزایش تعاملات بیش از گذشته تاکید کرد .

مهندس ناظران ، با اشاره به اینکه ایجاد و پرورش تفکر کارآفرینانه همراه با نوآوری در پژوهشسراها بسیار موثر می باشد ، برگذاری دوره های کارآفرینی ، رویدادهای استارتاپی و تشکیل مدارس فصلی کسب و کار ویژه دانش آموزان را گامی ارزشمند در این مسیر برشمرد.و اعلام آمادگی نمود مرکز رشد فناوری نیشابور و شرکتهای فناور عضو در این مسیر با تمام توان در کنار پژوهشسرای دانش آموزی خواهند بود.

سرپرست مرکز رشد فناوری نیشابور با بیان حمایت پارک علم و فناوری خراسان و مرکز نوآوری این پارک در قالب حمایت از نمونه سازی از طرح های دانش آموزی کع افق تجاری دارند ،به حمایتهای صورت گرفته از دانش آموزان نوآور در معرفی بع جشنواره های علمی مانند جشنوار خوارزمی نیز اشاره کرد.

در ادامه این جلسه ،دکتر حسینیان ، رئیس پژوهشسرای دانش آموزی نیشابور ، ضمن تشکر از همکاری های انجام شده ، با توجه به اینکه این پژوهشسرا بعنوان قطب کارآفرینی و خلاقیت در حوزه پژوهشسراهای استان خراسان رضوی انتخاب شده است، حمایت از دانش آموزان نوآور،برگزاری رویدادهای تخصصی مرتبط با این قطب و به ثمر رساندن طرح های نوآوری معرفی شده از سوی این پژوهشسرای دانش آموزی تا مرحله تجاری شدن بر اساس ظرفیتهای مختلف آموزش، مشاوره و منتوررینگ مرکز رشد فناوری نیشابور را خواستار شد.

ایشان ، برگزاری جلسات انتقال تجربه با مدیران شرکتهای فناور و دانش بنیان و کارآفرینان برتر و نیز بازدید از این فضاها را گامی موثر در نتیجه بخش بودن فعالیتهای نوآورانه و خلاقانه دانش آموزان برشمرد.لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری خراسان رضوی

منبع خبر

پارک علم و فناوری خراسان رضوی

پارک علم و فناوری خراسان رضوی

پارک علم و فناوری خراسان رضوی یک پارک علم و فناوری در شهر مشهد می باشد

    نظرات