بازدید معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست از دستاوردهای واحد فناور مستقر در مرکز رشد در اولین نمایشگاه رویداد هم‌افزایی مدیریت ایران

دکتر علی سلاجقه، معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست در اولین نمایشگاه رویداد هم‌افزایی مدیریت ایران از غرفه واحد فناور مستقر در مرکز رشد بازدید کرد.

به گزارش روابط‌عمومی مرکز رشد، عارف آهنگر مدیرعامل شرکت کیمیاگران پسماند سرزمین پارس مستقر در مرکز رشد، با ایده نوآورانه مدیریت اجتماعی پسماند (ماپ) در روستاها و شهرها در این نمایشگاه شرکت کرد.

ایشان در خصوص اهداف این طرح بیان داشت: آموزش و جلب مشارکت مردمی در کاهش تولید و مدیریت بهینه پسماند، تفکیک پسماندهای خشک و تر در مبدا، تولید کمپوست از پسماندهای تر خانگی و پسماندهای کشاورزی و دامداری، بازیافت پسماندهای خشک و ایجاد بستر اشتغال سبز از مهم‌ترین اهداف این طرح هستند.

گفتنی است، هدف از برگزاری این رویداد، نقش‌آفرینی به‌عنوان حلقه‌های میانی با محوریت مدیریت مردمی برای ارتباط میان مدیران کشور از یک سو و شرکت‌ها، موسسات و مجموعه‌های فعال و کارآمد از سوی دیگر به‌منظور حل مشکلات کشور با رویکرد نوآوری، شبکه‌سازی و حل مسئله است.

لازم به ذکر است، اولین نمایشگاه رویداد هم‌افزایی مدیریت ایران دوم تا چهارم مردادماه سال جاری در مصلای امام خمینی (ره) تهران برگزار شد.

لینک اصل خبر در سایت مرکز رشد واحدهای فناوری طبرستان

منبع خبر

مرکز رشد واحدهای فناوری طبرستان

مرکز رشد واحدهای فناوری طبرستان

مرکز رشد واحدهای فناوری طبرستان یک مرکز رشد در شهر ساری می باشد

    نظرات