ضمانت نامه های صادره از سوی صندوق پژوهش و فناوری لرستان مورد قبول کلیه وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های اجرایی است

معاون معاونت تسهیلات و تجاری سازی صندوق نوآوری و شکوفایی کشور اظهار داشت: ضمانت نامه هایی که از سوی صندوق پژوهش و فناوری استان لرستان صادر شوند از نظر قانونی به اندازه ضمانتنامه های بانکی معتبر هستند و ارزش قانونی دارند.

روح الله ذوالفقاری بیان کرد: سرمایه صندوق پژوهش و فناوری استان لرستان زیبنده این استان نیست و اگر صنایع استان لرستان برای تامین نقدینگی صندوق پای کار بیایند، و آن را تقویت کنند، صندوق نوآوری و شکوفایی کشور تا ۱۱ برابر منابع تامین شده به صندوق پژوهش و فناوری لرستان تزریق می کند و قطعاً این کمک شایانی به توسعه اکوسیستم نوآوری و فناوری استان خواهد کرد.

معاون معاونت تسهیلات و تجاری سازی صندوق نوآوری و شکوفایی کشور تشریح کرد: به ازای هر واحد سرمایه گذاری صندوق پژوهش و فناوری لرستان بر روی طرح های پژوهشی یا فناوری استان، صندوق نوآوری و شکوفایی کشور معادل ۴ برابر آن سرمایه‌گذاری خواهد نمود.

سرپرست پارک علم و فناوری لرستان بیان کرد:صندوق پژوهش و فناوری در سال ۱۳۹۸ فعالیت خود را به صورت قانونی آغاز کرده و پارک علم و فناوری لرستان با ۳۴% سهام، عمده ترین سهام دار این صندوق است.

فرهاد نامداری ابراز امیدواری کرد با سرمایه گذاری صنایع استان در صندوق پژوهش و فناوری لرستان، منابع خارج از استان به سمت فعالیت های پژوهشی و فناوری استان جذب شود.

لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری استان لرستان

منبع خبر

پارک علم و فناوری استان لرستان

پارک علم و فناوری استان لرستان

پارک علم و فناوری استان لرستان یک پارک علم و فناوری در شهر خرم آباد می باشد

    نظرات