حضور نمایندگان صندوق نوآوری و شکوفایی در پارک علم و فناوری لرستان

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری لرستان، جلسه معرفی خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی کشور با حضور معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی، مدیر ارتباطات با مشتری صندوق، مدیر امور مجلس و ذینفعان، کارشناسان حوزه تسهیلات،   نمایندگان صندوق پژوهش و فناوری لرستان و شرکت های فناور و دانش بنیان استان صبح امروز در محل پارک علم و فناوری لرستان برگزار شد.

معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی هدف از حضور نمایندگان صندوق نوآوری و شکوفایی کشور در استان لرستان را تقویت ارتباط صندوق با واحدهای فناور و دانش بنیان استان برشمرد و ابراز امیدواری کرد که جلسات برنامه ریزی شده زمینه بهره مندی حداکثری فناوران لرستان از خدمات صندوق را فراهم آورد.

سیاوش ملکی‌فر در این نشست محورهای همکاری صندوق با پارک علم و فناوری، صندوق پژوهش و فناوری لرستان و خدمات قابل ارائه از طرف صندوق را تشریح نمود.

وی مجموع خدماتی که از سوی صندوق نوآوری و شکوفایی کشور به شرکت های فناور و دانش بنیان ارائه می شود را بالغ بر ۱۵۰ عنوان خدمت در حوزه های مختلف تسهیلات، ضمانت نامه ها، سرمایه گذاری، و خدمات توانمندسازی بلاعوض برشمرد.

سرپرست پارک علم و فناوری لرستان با تشریح وضعیت کلی استان بویژه در حوزه فناوری و دانش بنیان اظهار داشت: تعداد شرکت های دانش بنیان و فناور موجود در استان کمتر از ظرفیت و توان علمی و فنی لرستان است.

فرهاد نامداری افزود: استان لرستان در طی جنگ تحمیلی دلاوری های بسیاری از خود نشان داده است و با توجه به شرایط فعلی استان و نیاز مبرم به جهش در حوزه تولید و اشتغال در لرستان انتظار داریم صندوق نوآوری و شکوفایی از محل اعتبارات خود و همچنین اعتباراتی که از محل تبصره ۱۶ قانون بودجه سال ۱۴۰۱ در اختیار صندوق قرار گرفته است سهم مناسبی برای پیشرفت این استان در نظر گیرد.

گفتنی است نمایندگان صندوق نوآوری و شکوفایی کشور طی دو روز در تاریخ های ۲۳ و ۲۴ مردادماه ۱۴۰۱ در محل پارک علم و فناوری لرستان مشاوره های لازم در خصوص نحوه بهره مندی از خدمات صندوق را به شرکت های فناور و دانش بنیان ارائه خواهند نمود.

لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری استان لرستان

منبع خبر

پارک علم و فناوری استان لرستان

پارک علم و فناوری استان لرستان

پارک علم و فناوری استان لرستان یک پارک علم و فناوری در شهر خرم آباد می باشد

    نظرات