برگزاری دوره آموزشی آشنایی و تعامل با پارک علم و فناوری ویژه مدیران سازمانهای مردم نهاد

برگزاری دوره آموزشی آشنایی و تعامل با پارک علم و فناوری ویژه مدیران سازمانهای مردم نهاد

به گزارش روابط عمومی و امور بین­الملل پارک علم و فناوری خراسان جنوبی، به مناسبت هفته تشکل­ها و مشارکت­های اجتماعی، با همکاری اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی، دوره آموزشی آشنایی و نحوه تعامل با پارک علم و فناوری ویژه مدیران سازمان­های مردم نهاد، در پارک برگزار شد.

رئیس پارک علم و فناوری خراسان جنوبی در آغاز این دوره گفت: پارک علم و فناوری بر اساس قانون متولی حمایت از کسب و کارهای نوآورانه و فناورانه می­باشد لکن این مهم ذیل فعالیت­های توانمندسازی تعریف می­شود. وی افزود: یک رسالت مهم دیگر نیز بر عهده پارک است و آن هم فرهنگ سازی است. ناصری سازمانهای مردم نهاد را بازوی توانمند اشاعه فرهنگ کارافرینی مبتنی بر دانش دانست و اذعان داشت : پارک علم و فناوری خراسان جنوبی آماده هرگونه تعامل و همکاری با اداره کل ورزش و جوانان در این حوزه است.

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل جوانان گفت: بحث اشتغال جوانان یکی از مهمترین دغدغه­های اداره کل بوده و اعتقاد ما بر این است که با حل مشکل اشتغال، بخش زیادی از مشکلات جوانان اعم از ازدواج، معیشت و ... نیز مرتفع خواهد شد. وی گفت : با عنایت به تزئین سال جدید به نام شرکت­های دانش بنیان توسط مقام معظم رهبری، وظیفه همه ماست که جوانان خلاق، متخصص و متعهد را برای نیل به اهداف انقلاب اسلامی به سمت و سوی ایجاد و توسعه شرکتهای دانش بنیان سوق دهیم. قناد استان خراسان جنوبی را یکی از استان­های برخوردار از منظر نیروی انسانی متخصص دانست و از آمادگی کامل اداره کل ورزش جوانان برای تعامل و همکاری با پارک برای بسط و توسعه اقتصاد دانش بنیان و اشتغال مبتنی بر دانش خبر داد.

سپس کارگاه آموزشی توسط اسماعیل هشیار مقدم، مدیر مراکز رشد واحدهای فناور استان برگزار گردید.

https://b2n.ir/y72883

لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری خراسان جنوبی

منبع خبر

پارک علم و فناوری خراسان جنوبی

پارک علم و فناوری خراسان جنوبی

پارک علم و فناوری خراسان جنوبی یک پارک علم و فناوری در شهر بیرجند می باشد

    نظرات