سه ایده برتر ایده شو روش های هوشمند کاهش مصرف انرژی معرفی شدند.

به گزارش  روابط عمومی پارک علم و فناوری لرستان؛ ششمین دوره از رویدادهای ایده شو از دانایی تا دارایی پارک علم و فناوری لرستان با مشارکت شرکت توزیع نیروی برق استان لرستان و با موضوع روش های هوشمند کاهش مصرف انرژی، صبح امروز در محل سالن جلسات پارک علم و فناوری لرستان به صورت حضوری و مجازی برگزار شد.

معاون فناوری و پشتیبانی پارک علم و فناوری لرستان گفت: دراین رویداد علمی پس از داوری ۱۶ ایده رسیده به دبیرخانه رویداد، تعداد سه ایده در حوزه مدیریت مصرف آب و برق برگزیده شد.

امین حسنوند افزود: امین بیرانوند با ایده «ساخت پیکو توربین های آبی جدید»، سپیده جعفری با ایده «گیمی فیکیشن مصرف بهینه انرژی از طریق اینترنت اشیاء» و سمیه شبرو با ایده «سامانه هوشمند مصرف شهری»، به ترتیب نفرات اول تا سوم شدند.

شایان ذکر است به نفرات اول تا سوم برگزیده این رویداد جوایز نقدی به ترتیب با مبالغ ۳، ۲ و ۱ میلیون تومان از سوی شرکت توزیع نیروی برق استان لرستان اهدا شد. همچنین برگزیدگان جهت حمایت از فرآیند توسعه ایده خود، مشمول عضویت در مراکز رشد واحدهای فناوری استان خواهند شد.

ایده‌شو رویدادی است که با هدف ایجاد فرصتی مناسب برای افراد توانمند در ایده‌پردازی، برای بیان ایده و انتقال آن به دیگران، ایده ‌های نوآورانه خود را از لحاظ عامه‌ پسند بودن برای حضار و قانع‌ کننده بودن برای داوران فنی و فعالان اقتصادی جهت راه‌اندازی یک کسب و کار می‌سنجند.

لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری استان لرستان

منبع خبر

پارک علم و فناوری استان لرستان

پارک علم و فناوری استان لرستان

پارک علم و فناوری استان لرستان یک پارک علم و فناوری در شهر خرم آباد می باشد

    نظرات